Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Austin Powers: Tajanstveni tajni agent

1
  • #1
    3 2

    postova:1091
    yuma @ 21.5.2015. 10:33

    Ne znam ko me od ova dva glumca više iritira; što pojavom, što preglumljavanjem u svakom filmu u kojem se pojave (Mike i Elizabeth)... Antipatični likovi koji su načinili da mi je muka od ovog filma. Meni je ovo najgori film svih vremena (naravno, među visokorangiranim filmovima, ne pričamo o Ž produkciji)

  • #2
    2 3

    postova:2527
    bearfoot @ 21.5.2015. 11:56

    dvoje glumaca preglumljivanjem...ne znam sad za neke druge ali ovom filmu je i cilj sve što si nabrojala kao negativno, prenaglašavanje svega i svačega do iritacije...pa i glume....

  • #3
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 21.5.2015. 14:32

    Ali recimo Goli pištolj i slične dobre parodije također su preglumljavanje, karikiranje, ali na jedan dobar, kvalitetan i duhovit način. Glumci iako se evidentno krevelje, rade to na prihvatljiv i ugodan način, ozbiljni a smiješni, kao pravi komičari i kao bedaci (ljudi se vole smijati bedacima)... Ovdje kao da ova dva glumca ne žele biti bedaci, žele biti inteligentni likovi koji glume bedake da bi u konačnici ispali inteligentni. Toliko preglumljavanja da sam se i ja već izgubila u njihovoj nešarmantnoj zavrzlami i porukama kojih zapravo nema. Podsjećaju me na ono kad netko neduhovit ispriča zapravo dobar vic na užasan način i onda cijelo društvo onako kiselo gleda i svima je neugodno radi pripovjedača jer je zapravo drag čovjek, ali se bavi stvarima koje nisu za njega. Ovi nit su bedasti, nit su ludi, nit su smiješni... Kojeg vraga onda rade u parodiji???

  • #4
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 21.5.2015. 22:53

    ovo je suludo,ali ipak postoje fanovi,valjda..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala