Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Automata

1
  • #1
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 19.5.2015. 8:41

    film koji je preuzeo, neću reći pokrao, dosta elemenata perjanica žanra i uspio prvom polovicom filma iznenaditi uspješnom kombinacijom atmosfere i priče...iako ne volim filmove koji petljaju Asimovljevim zakonima robotike, pregrmio sam početak i uživao u zanimljivom filmu do trenutka kad je film maltene prešao u "horror" pojavom Melanie Griffith...strašno...žena je izoperirana do neprepoznatljivosti, nisam uopće registrirao da je to ona dok mi kroz glavu nije prošlo da sam vidio ime na uvodu...strašno za gledati, strašno...uzročno ili ne, od tog trenutka film se raspada i gubi dinamiku, smisao, napetost, prelazeći u konfekciju kojoj jedva dočekate kraj...

  • #2
    0 0

    postova:95
    noclass @ 14.6.2022. 20:39
    S obzirom da fil jest inspiriran Asimljovevom pripovjetkom (i to upravo onom u kojoj je prvi puta spomenuo tri zakona robotike) bilo bi pomalo smihešno da nisu spomenuti u filmu. Al košto je bearfoot napomenuo film koketira s nekim draguljima žanra al uprkos tome je vrlo solidan uradak.
  • #3
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 18.6.2022. 22:36
    Bog te mlata
  • #4
    0 0

    postova:27
    zvr @ 18.6.2022. 23:46
    Pretenciozno smeće, autori ovih pokušaja ne razumiju da je potka poput Asimovljeve bazirana na intelektualnoj zanimljivosti i kompleksnoj ali obranjivoj logici, dok ovi likovi vjeruju da "SF" etiketa znači da mogu raditi što hoće, posebno besmislene i nepotkrijepljene pokušaje zapleta. S ovim filmom sam shvatio da je Banderas bezveze glumac, njegov repertoar je naprosto mizeran, čovjek dvoje grimase. Almodovar ga je držao kao dekoraciju zbog atraktivnog izgleda, ako ne i zbog nečeg drugoga.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala