Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vrata prema dolje

1
  • #1
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 15.5.2015. 23:33

    Film generalno nije loš, međutim režija je pomalo  konfuzna, pregršt svakojakih motiva, malo izforsirano, nedosljedno. Karakterizacija likova scenaristicki većinom dobra, kao i izvedbom. Velika iznimka je lik djevojčice, koji je potpuno promašen i izvan svakog konteksta, kao da nisu znali kaj s njom pa su neku glupu fantaziju iskreirali. Lik Eddieja je dobar i glumac je dobar!  Bridges je solidan prema prilično dobrom, a gospođa Kim je standardno tupo napućena, nevjerojatno je kolko ta žena uspije sjebat svaku ulogu (Ovaj lik je perspektivan i dobra glumica bi parirala  Bridgesu, a ovako je neujednaceno)...  7/10 ili manje 

  • #2
    1 4

    postova:258
    alexije @ 15.5.2015. 23:38

    stara moja tako si izvrijeđala uradak, a onda mu dala dobru ocjenu...nisam ga gledao ili ga se ne sjećam, a nakon tvoje kritike i ne bum ;)

  • #3
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 21.5.2015. 14:42

    Čuj, meni je 7-ica vrlo dobar. Film je generalno vrlo dobar prema dobrom. Ok., idem mu  onda ipak dat 6-icu Plazi jezik

    Napisala sam stvari koje smatram lošima, a nabrajanju dobrih onda ne vidim svrhu, znači sve što nije navedeno (pregršt toga) je zadovoljavajuće - nagore (na više)  Osmijeh  Zato je bila 7-ica... Ja film sigurno ne bih gledala opet, drago mi je da sam vidjela nešto dobre glume i upraznila jednu večer bez drugih planova...

    Ma nemoj gledat film ... Jedino ti je par erotskih scena pa ako ćeš radi toga...  Smije se Smije se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala