Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Wild

1
  • #1
    1 6

    postova:2527
    bearfoot @ 12.4.2015. 21:32

    "nezaboravni pothvat jedne hrabre žene"??? ovakav opis ne može biti dalje od istine, ništa specijalno hrabro nije bilo  u tom "pothvatu", više kukavički bijeg od svega, od odgovornosti i od ljudi, a obzirom na nivo priprema nije imala pojma što je čeka pa ni za to nije trebalo hrabrosti, a i tom "stazom" prolazi tisuće ljudi godišnje,e i onda je ona napisala knjigu uzdižući samu sebe i svoj preobražaj i svoju snagu da prebrodi sve krize u životu i ostane zdrava nakon svog drogiranja i "trošenja" svega što hoda i postala popularna i zaradila brdo novaca i sad živi ko bubreg u loju...sve skupa je samo dokaz da budale imaju sreću...veća budala veća sreća...film je dobar, budi negativne emocije...

  • #2
    3 1

    postova:1473
    buffalobill @ 23.7.2015. 12:23
    slucajno, a mozda i namjerno si zaboravio da je imala nasilje u obitelji,oca pijanca i psihopatu,pa joj je prerano preminula majka (sa 45 god) bila sve..film je ok,Reese Whiterspoon solidna kao i uvijek
  • #3
    0 4

    postova:2527
    bearfoot @ 23.7.2015. 14:37

    aaaa, baš mi je žao sirote....

  • #4
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 23.7.2015. 16:21

    Smije se ma nije ni  meni zao,bas me briga za nju,ali film nije los,ono.. gleda se bez problema

  • #5
    2 4

    postova:2527
    bearfoot @ 23.7.2015. 22:13
    Pa dobar je. Rekao sam
  • #6
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 29.12.2019. 11:20

    Reese je stvarno odlična! Ta glumica mi je svakim novim filmom otkrivenje.

    Film je solidan, iako pomalo dosadan, a scene reminiscencije su guste, grubo i u neujednacenom ritmu prekidaju sadašnju radnju i često razvučene. Znam da je ovo drama, ali sam s obzirom na mjesto događanja (divljinu) očekivala više avanture (moj problem). Naravno, nisam to dobila, a što se mene tiče ona je s obzirom na to, mogla otići bilo gdje i promisljati o svojoj prošlosti i doći do odgovora.

    Ja kao planinarka naravno vjerujem da put u gojzericama itekako može pročistiti misli, dušu, pluća, štogod. Problem je što u ovom filmu nema te fine poveznice između traila i pročišćenja i to mi najviše fali i smatram to najvećim problemom.

    Muzika u filmu je super, nije autorska ali su dobro pogodili glazbene teme uz specifične događaje. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala