Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Policajac

1
  • #1
    3 0

    postova:72
    okigala @ 4.2.2015. 12:13

    Gledao sam ga u kinu Mosor u Socki, sredinom sedamdesetih. Bio neki srbeći distributer pa se film zvao Žaca. Odličan.

  • #2
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 13.10.2016. 12:41

    Film Sa Delonom kao dosta sličnih gdje on opet glumi arogantnog, hladnog i distanciranog tipa koji spašava živote i okolo šamara ljude...

    Napeta krimi priča sa vrlo razrađenim scenarijem na temu pljačke.

    Na trenutke to ima i nenamjerno komične utiske, a uz to sami "specijalni efekti" su posebna priča u ne tako starom filmu kako bi se dalo zaključiti po nekim detaljima vezanim uz maketarstvo i modelarstvo.

    Postoje neke rupe u priči koje su namjerno napravljene da gledatelj sam zamisli kako je situacija završila.

    Zanimljivo je kako je u priču za to vrijeme vrlo odvažno uključen i transvestit, a uz Delona tu je i C. Deneuve čija uloga u filmu žene dvostrukog agenta je pomalo nejasna.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala