Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sve o mojoj majci

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 3.1.2015. 23:13

    Najlošiji Almodovarov film koji sam gledala,  štoviše,  prilično los film. A volim Almodovara inače,  njegov stil,  poruke... Ovaj film,  zapravo,  nema nikakvu poruku. Poruke su izgubljene u ostalim prenaglašenim elementima ovog isforsiranog filma. 5/10 Dalje objasnjenje i debeli spoiler:

    Nisam sigurna što je trebala bit poruka filma,  ali sam sigurna da ovakav scenarij djeluje kao autorov manjak inspiracije, koji je probao napraviti što bolesniju priču,  da privuče pozornost.  Bivša kurva nije sinu otkrivala istinu o ocu i kad dečko umre,  ona ide potražit oca,  da ocu kaže da ima sina,  tj.  imao ga je do neki dan?!? Inače,  ta bivša kurva ima frenda/frendicu transvestita i stekne frendicu časnu sestru koja se pojebe s drugim transvestitom, vanmaterično zatrudni i dobije HIV od njega (3u1) .  Dijete se porodi (ne znam kako preživi uopće van maternice), ona umire. Inače,  otac sina s početka priče je transvestit narkoman sidaš-ujedno otac i opatičinog djeteta. Sad nam je jasno zašto kurva nije sinu pričala o tati  U filmu je još glumica koja se jebe s kolegicom glumicom koja je također narkomanka. Jesam li još kaj zaboravila. .? I to dobilo oskara? !? Gluma je uglavnom neuvjerljiva,  osim frendice transvestita,  fakat dobar lik. A režija tog usranog scenarija je ok ali ispod uobicajene njegove rezije. Sve u svemu Žasu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala