Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nova Francuska

1
  • #1
    0 0

    postova:8
    gordana habeković @ 5.11.2014. 19:36

    predobar film..radnja..fabula....vrh;)

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 30.11.2014. 10:26

    Ne bih rekla da je Noemie zadivljujuća;  nije mi uvjerljiva nit karizmatična za ovakvu ulogu... Niti je film remek-djelo.  No nije ni loš,  korektna i poučna nedjeljna zabava. Malička kćer fakat je sjajna.  Pojava Tim Rotha <3 💗 je ugodan moment ☺... A tu je i Gerard Depardieu.  Te se činjenice ne navode tu na stranici a definitivno su bonus. 6-7 / 10 

    SPOILER! ! :

    Kak ona niti par tjedana nakon odlaska ljubavi svog života pristaje na brak kad je zaprosi najbolji frend od Françoisa. .. Bez razmišljanja,  iste sekunde.  A mudra kćerkica ju upozorava da je to nepotreban potez. I svećenik koji je loše zaljubljen u nju ih vjenčava. I odmah se strastveno bubaju. 😀 Everybody loves Mary ☺ No mala kćer pika vodoo lutku i zbog toga sex pođe po zlu 😁 Funny part indeed ☺

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala