Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Praćenje

1
  • #1
    2 0

    postova:560
    crnisokol @ 7.8.2014. 16:06

    Nolanov prvijenac u kojem se prilično dobro snašao. Film je režijski dobro odrađen, pogotovo što se tiče vremenskih prijelaza i efektne završnice. Glumci su mi skroz nepoznati no mogu reći da je glavna uloga jako dobro odrađena, ali mi glavna ženska uloga nije sjela - nekako se preglumljava. 

    Glazba je dosta dobro iskorištena i uklopljena u film no mislim da ju je trebalo ipak nešto više koristiti i da bi se tako dobila veća ''atmosferičnost'' filma.

    I da, neki će se začuditi priličnoj kratkoći filma no mislim da je i tu Nolan pogodio jer da je duži ne bi valjalo, postao bi rastegnut i dosadan. Taj osjećaj za trajanje filma je, po meni, izgubio kod Batmana (izuzev Beginsa koji je taman što se tiče trajanja) koji su, iako dobri filmovi, predugački.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala