Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ženskaroš

1
  • #1
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 3.8.2014. 19:32

    iznenađujuće dobra drama, ne znam kako bi to bila komedija???pogoden pravi omjer seksa, dijaloga i monologa...pjetlu vrijeme ide...

  • #2
    1 0

    postova:80
    cor @ 3.8.2014. 23:28

    ashton kutcher, precjenjen glumac.

  • #3
    0 0

    postova:1
    candy crash @ 24.6.2017. 12:15

    Stvarno glup opis filma, gdje dvoje ljudi glumi odmah je romantična komedija. To je vrlo sumorna drama i nije nešto..

  • #4
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 9.9.2018. 23:41

    Prvo što upada u oči je vrhunska produkcija, odmah potom gledatelj uviđa zašto film ima oznaku 18 i počne uživati u filmu, onda dođu klišeji pa početna euforija pada... Onda Ashton postane dosadan sa svoje 4 ekspresije koje drži u riznici svojih talenata... Pa se priča kao zahuktava, sve predvidivo i tek na samom kraju postajem zadovoljna s tim raspletom...

    Osim navedenih stvari, cijenim ravnopravan pogled na sponzorane  (kao i na sponozoruše) i sviđa mi se što se u filmu stvari zovu pravim imenom.

    Ja nisam prepoznala Heche, ta žena je brijem izoperirana samo tako?! 

    Film nije WOW al je eksplicitan i bogat radnjom tako da solidno prolazi za starije od 18. :-))

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala