Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Samo ljubavnici preživljavaju

1
  • #1
    3 0

    postova:25
    vriska @ 8.6.2014. 18:18

    opis filma, tu na sajtu ispod trailer-a, nije tocan, kao prvo
    adam je deprica teska, ali nema poljuljanosti u ljubavi, dolazak male sestrice izazove samo bijes/problem/pocetak radnje filma nakon skoro sat vremena
    daaaaaaaaaaa, tako je, prvih sat vremena vrti se oko njih dvoje, njihove svakidasnjice i sl.

    dakle, nema ''upitne'' ljubavi, samo spora radnja o čcudnim likićima koji pijuckaju krv, putuju samo po noci (pa cak i onda nose suncane naocale)
    nema ubijanja, proljevanja krvi, lovljenja ljudi, lovaca na vampire, raspela, svete vodice i sl.
    tako da film ne bih preporucila ikome tko nezeli gledat vampirski film skoro pa bez vampire

    za vas ostale, ako ste od volje popratit relativno dobro razrađene likove unutar bizarne, ali spore dramice, zasto da ne

  • #2
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 24.2.2016. 22:26

    ova yasmine hamdan  u zadnjoj sceni je zasjenila cijeli film

  • #3
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 28.2.2016. 19:58

    Mislim da je Nia odlično komentirala film i nema se tu puno za dodati.

    Zanimljiv film i kontrast interesantnog odabira gradova (gdje bi vjerojatno neki drugi autor prikazao stereotipno New York i Pariz ovdje ipak vidimo kako film u svemu odstupa pomalo od klišeja sve od vampirski filmova pa do suvremene kulture), iako ne volim vampirske filmove ovaj je ipak puno više od toga i ugodno iznenađenje, vrlo zanimljiva glazba, malo spor početak, no poanta filma o pravoj i jakoj ljubavi koja se ničim nema potrebe naglašavati i reklamirati u okviru vječnosti i bezuvjetnosti je jasna.

    Možda jedine zamjerke su tu pomalo forsiranje poznatih povijesnih likova u priči i praktičnost veze gdje likovi žive svaki na svojem kontinentu i uz to mogu putovati samo noću...

  • #4
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 28.2.2016. 20:21

    ne postoji nikakva vjecna ljubav,postoji samo definicija u tom smislu : " ljubav je vjecna dok traje " postoji ne znam  bezuvjetna ljubav,npr majke prema djetetu
    ja u filmu nisam vidio nikakvu posebnu kemiju izmedju glavnih glumaca,oni su pateticni, melankolicni i dokoni jer su osudjeni na vjecni zivot,ali zato me je kao sto sam rekao yasmine hamdan na kraju odusevila i digla film na visu razinu..
    film bi se trebao zvati Prokleti vjecnoscu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala