Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Strast za životom

1
  • #1
    1 0

    postova:1
    eros tanatos @ 29.5.2014. 10:26

    Mislim da je riječ "poremećen" malo prejaka, nitko dobro ne poznaje život V.W.Van Gogh-a (osim što o njemu čitamo iz brojnih dokumentacija i medicinskog rekorda), njegov život i djelo je puno kompleksnije i emotivnije da bi se uopće riječ "poremećen" mogla i koristiti. Pored svih zdravstvenih problema koje je imao (epilepsiju, anemiju, audio halucinaciju, manično depresivnu psihozu,shizofrenia-u) on je bio sve samo ne poremećena osoba. Moja ocjena filma je čista 10-ka ako se  naravno film prati s emocijama a ne samo čisto s "tehničke" strane, tko je glumački zadovoljio a tko ne, jesu li scene iz 19st. vjerno prikazane ili ne, je li ritam filma pogođen ili se moglo bolje s redosljedom itd. p.s. Jedan od mojih omiljenih citata V.W.Van Gogh-a je: To se bolje može pokazati na paleti nego izreči riječima.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala