Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Robocop

1
  • #1
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 2.5.2014. 15:10

     kako je bilo za očekivati, osim u tehničkom smislu, inferiorni uradak originalu...početak katastrofalan, cijela epizoda sa Jacksonom na početku i kraju filma potpuno suvišna i glupava, Tehran i sranja...između, svi elementi modernog akcijskog sf filma su tu ali je problem u tome što je sve puno nelogičnosti u slijedu radnje  i postupcima likova, loše glume, loših scenarističkih riješenja, a što sve skupa rezultira neuvjerljivošću...zabavno, ali film koji za razliku od svih originalnih djelova iz prošlog stoljeća nećete gledati više od jednom...

  • #2
    1 1

    postova:24
    john_debakl @ 2.5.2014. 19:51

    a za glavnog glumca su keanu reeves i nicolas cage doktori pokazivanja emocija pred kamerom

  • #3
    2 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 2.5.2014. 21:22

    Kad sam išao u kino gledati ovaj film nisam očekivao puno od filma,no nisam ostao nezadovoljan ali niti zadovoljan,baš onako mlak osjećaj."Robocop" je najavljivan kao veliki blockbuster a nažalost ispao je još jedan jeftini remake filma.Krivca toga možemo tražiti prvenstveno u redatelju filma Joseu Padilhanu kojemu fali smisao za efekat,a  on je bitan u ovakvim filmovima.

    -Gluma u filmu se ne ističe,no tu bih izdvojio filmskog veterana Gary Oldmana kao neku svijetlu točku filma.I to bi u suštini bilo to,akcijski film koji to nije sa tankom režijom i prosječnom glumom.Pogledati!

  • #4
    0 0

    postova:31
    majstorcola @ 5.12.2014. 16:04

    Niti blizu originalnog Robocopa!

  • #5
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 18.7.2015. 18:41

    Ovaj remake Robocopa koji se odvija u nekoj budućnosti se nažalost vrlo malo razlikuje od sadašnjosti.

    U ovom filmu su valjda htijeli pokazati kako bi to izgledalo kada bi robotu dali svijest, da razmišlja kao čovjek. Srećom radi se o pozitivcu. Da je kojim slučajem kriminalni um u liku Robocopa, pitam se tko bi ga zaustavio.

    Što se tiče glume, meni je Samuel L. Jackson bio super iritantan i ako im je to bio cilj - uspjeli su.

    Što se mene tiče Gary Oldman je odradio još jednu odličnu ulogu i u ovom filmu, dok su svi ostali glumci u filmu rekao bih odradili svoj posao.

    Kao fan originalnog Robocopa ovaj novi mi je malo teže sjeo, jer je ovo ipak neki novi bolji Robocop.

    Po meni bi bilo bolje da su jednostavno napravili neki novi nastavak sa nekim novim likom, no dobro je ispalo i ovako.

    I ovaj film bavi se pitanjem rekao bih smjera u kojem ide ovaj svijet, vrijedi ga pogledati.

    A kad ga gledate, gledajte ga kao nekog novog Robocopa, nemojte tražiti sličnosti sa izvornim i bit će to čisto ok film.

  • #6
    0 1

    postova:113
    fiorano @ 14.1.2018. 22:34

    Meni je film sasvim ok. Maksimalno koliko se iz ovakvog žanra može izvući je izvučeno.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala