Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lov

1 2 3
  • #16
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 25.1.2017. 10:01
    dobro si napravila,stitnjaca se mora odmoriti preko noci ali flm nije dosadan,zapravo je odlican primjer onog o cemu sam pisao gore,ljudska glupost je tu u drugom planu
  • #17
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 25.1.2017. 11:29
    Ma kazem, kad bude u ranijem terminu budem ga pogledala do kraja :)
  • #18
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 25.1.2017. 15:40

    Točno je da i tako malo dijete može tako lagati... Do jučer to nisam mislila i taj dio mi je strašno svrbio oko kad sam gledala ovaj film... Zašto ovo pišem? Jučer mi je frend rekao da ga je mala 3,5-godišnja kćerkica od njegove nove cure pred dječjim psihologom (a mala ide psihiću jer ima traume od mamine i tatine rastave i sva je divlja) optužila da ju je nalemao s kuhačom. Psihologinja je, naravno, pozvala mamu i sad mama ide psihologu i prolazi postupke socijalne službe, mala trenutno ne ide psihologu, mala samo vrišti po kući, plazi jezik maminom novom dečku, a na pitanje "Zašto si to rekla" ona odgovara "A malo sam se zezala...". Inače, frend ima vlastita dva sina i divan je otac i obožava djecu i sigurno nije stukel malu. Ja sam upoznala curicu, preslatki mali Ivl Kanivl (prije ovih događaja sam si mislila koja mala slatka Rosa Salvare :-)... Tak da... film fakat može bit istinit, od početka do kraja...

  • #19
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 25.1.2017. 16:27

    da samo mogu lagat?pa mala djeca izmisljaju paralelne svjietove,a prvo sto nauce u zivotu je kako manipulirati roditeljima,vrlo osjetljiva i nezahvalna tema za raspravu

  • #20
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 25.1.2017. 21:57

    Gledao sam taj film kad je izašao i pamtim ga kao izuzetnog. Ta stigma koju je glavni lik zadobio na brzaka u "uljuđenoj" zemlji (neka skandinavska,zaboravio sam) ,pa onda reakcija tih "uljuđenih" vino-rakija-pivopija, i baba čija su djeca "neiskvareni anđelići" ,valjda kerubini, jest ,bilo šokantno. Al'opet način na koji "oni" stanu s histerijom prije nego šta sve ode kvragu, me je također oduševilo. Inače volim filmove T.Vinterberga i preporučujem ih.

  • #21
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 26.1.2017. 0:10

    sto se tice stigme zaboravio si scenu iz lova na kraju filma,ili sam krivo shvatio tvoju poantu

  • #22
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.1.2017. 21:34

    Da, označen je zauvijek u toj sredini. Bez obzira na međusobna praštanja i sve to, taj grijeh je toliko velik da je njegova sjena dovoljna za napad onih mulaca. Grozno i Istinito.

  • #23
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 29.8.2017. 11:51
    veceras na trecem u 20 h,a sta reci osim tko nije pogledao taj film neka gleda,da nisam gledao Pusher u kojem je Mads Mikkelsen briljantan mislio bi da mu je ovo najbolja uloga
  • #24
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 29.8.2017. 20:39
    Ma i dalje me nervira ljudska glupost! Na koji glupi nacin su ispitivali malu, nisu niti uzeli u obzir da je covjek mozda nevin. Ne znam, zivcira me upravo taj dio kad se sve okrece i zahuktava, pa ne mozes samo tako optuziti covjeka. Bez ijednog dokaza! Svrljozvrljo, ma koji grijeh je toliko velik? ONAJ koji covjek uopce nije pocinio? Stani malo. Ljudi su zatucani i puni predrasuda i mrznje.
  • #25
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 29.8.2017. 21:44

    pa film je provokativan ,zato toliko i frustrira i ljuti,ljudi su demoni i bogovi,sve je to u nama,dosadan sam sam sebi ponavljajuci to,ali tko to nie shvaca taj je stvarno glup

  • #26
    1 0

    postova:106
    zanoktica @ 29.8.2017. 21:53
    Ne moras ponavljati nista, ali da bas nitko nije srcem stao uz njega, osim sina i kuma, ne moze ne rastuziti! A u tako maloj sredini koja se tako lako okrenula protiv njega nikad vise nece normalno disati jer svaki kurac moze biti triger da se ego opet okrene protiv tebe! Zar nema vise ljubavi na ovom svijetu, povjerenja i dubljih osjecaja osim dobar dan, izvolite, hvala? Ljudi su glupi jer zive izvan sebe samih, i tako se pretvaraju u demone. Glupost i neznanje. Mrak.
  • #27
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 29.8.2017. 22:02

    ma pretjerujes,a ja sam mislio da sam katastroficar,doduse trenutno propovjedam Sudnji dan nakon sinocnjeg biblijskog potopa u Zagrebu,imam i rjesenje,sto prije napustiti ovu negostoljubivu planetu i krenuti u neku drugu galaksiju dok nas priroda nije ubila

  • #28
    0 1

    postova:106
    zanoktica @ 29.8.2017. 22:08
    Propovjedas? Nisi valjda svecenik? Mislim ok i da jesi. Ubili su covjeku psa! Oduzeli su mu pravo na zivot zbog laznih optuzbi malog djeteta. Mrzili su ga i svi do jednog su mu preko noci postali neprijatelji. Pa to je da se smrznes! A ego to nonsalantno radi od ljudi i u stvarnom zivotu...
  • #29
    0 3

    postova:1474
    buffalobill @ 30.8.2017. 9:30

    nisam svecenik vec propovjednik,ne znam jel ti ovu situaciju u filmu smatras nemogucom liti nabrijanom ili si samo ljuta?radi se o djeci a tu su ljudi ekstremno osjetljivi,osim toga frend je ipak s vremenom postao razuman i pokazao sucut prema njemu,za razliku od ostalih histerika i paranoiacara,ako se dobro sjecam radnje..
    ljudi su takvi kakvi jesu,tehnoloski napredni ali s mozgom lovaca iz africkih stepa prije 100 tisuca godina ,ovi koje ti zoves "glupima jer zive izvan sebe" su upravo ti i takvi koji mrze ono sto i oni sami imaju u sebi ali to nisu osvijestili,pa mrze pedere,pedofile,silovatelje i sl,mrze ih patoloski i fanaticno,u biti mrze to isto u sebi sto je duboko potisnuto,cak i moderna psihologija i psihijatrija,dakle znanost to toliko mrzi i zazire od toga da se gotovo u potpunosti ogradila od Freuda,a ti ocekujes da ljudi,masa,obican puk bude drugaciji?malo si naivna, bez uvrede

  • #30
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 30.8.2017. 11:38
    Zašto pedere stavljaš u isti kontekst s pedofilima i silovateljima??? A kao vodiš pametnu raspravu i cak spominješ Freuda??? Koji tek nema veze s temom...
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala