Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Plovi, plovi

1
  • #1
    3 2

    postova:2
    jare71 @ 1.2.2014. 12:30

    Napokon, da se i ovi tupani sa hrt sjete i ovakvih filmova, koji su u ova turobna vremena dobro došli, njegovi filmovi su odlični, prođu vam u tren, puni su tempa, energije, komedije itd. Mislim da nisu ni skupi za reprodukciju, tako da stvarno ne mogu shvatiti da ih nema. Ne razumjem zašto se stalno prikazuju neki sumorni i teški filmovi, puste nerealne serije sa uplakanim manekenkama, koje su gle čuda u sred pustinje u top šminki, i to u udarnim terminim. Pa one odvratne forenzičke serije, kao da nam nije dosta trupala, nasilja, pa ove serije poput prijatelja gdje svak svakog svaku svak skroz na skroz itd. A sa druge strane za manje novca imate sjajne klasike razbibrige sa luisom de funesom, belmondom, bad spenserom i hilom, itd itd. Meni više nije jasno zašto plaćam tv, nemaju sluha niti ih je briga...... pogledajte ocjenu čitatelja za film, to vam sve govori...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala