Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Adelin život

1
  • #1
    3 1

    postova:228
    joker12 @ 21.1.2014. 18:59

    Ova užarena i ganutljiva francuska ljubavna priča, bezveze je kategoriziran kao onaj trosatni lezbijski film, nadaleko se prikazuje nakon što je na filmskom festivalu u Cannesu osvojila glavnu nagradu.

  • #2
    2 1

    postova:3
    lukaa22 @ 22.1.2014. 22:01

    istina joker12

  • #3
    2 0

    postova:1
    zak2 @ 14.1.2015. 19:20

    Odlican film

  • #4
    2 0

    postova:256
    karter @ 15.1.2015. 12:47

    Rijetko mi se desilo da se tako prevarim kao prije gledanja ovoga filma, mislio sam da je to neka patetična priča o problemima lgbt zajednica, međutim redatelja ovoga filma je to najmanje zanimalo.                 

    Riječ je o epskoj trosatnoj priči prije svega o odrastanju, pronalaženju sebe i svoje seksualnosti kroz burnu ljubavnu vezu sa svim svojim ljepotama, razočarenjima, tragedijama. Jedino što je riječ o lezbijskoj vezi. Film je sve ono što se danas u američkom filmu teško nalazi, sirov, intenzivan, hrabar, beskompromisan te emocionalno uvlači gledatelja u priču koja se ni u jednom trenutku  ne čini predugačka. Pogotovo zadnja trećina filma je bujica emocija koje frcaju na sve strane izuzetno spretno napravljena. Činjenica je i da je film zasjenjen super eksplicitnim predugim scenama seksa koje će možda nekome toliko izdominirati film pa će ga ko ameri okarakterizirati onim filmom sa lezbijskim seksom, ali to ovisi od osobe do osobe. Glumice su izvanredne i posve zasluženo osvojile zlatnu plamu.

    Dakle ovo je prije svega film o  tinejđerskim prevrtanjima, izgradnji identiteta prikazan kroz nesretnu dinamičnu ljubavnu vezu koja će imati veliku ulogu i u izgradnji osobe kakva će adele biti. Kraj je realan i jedini mogući, nastavlja sa životom u potrazi za drugim osobama i iskustvima koja će je odrediti.Sigurno jedan od ponajboljih europskih filmova u zadnje vrijeme. 9/10

  • #5
    0 0

    postova:72
    okigala @ 16.1.2015. 17:34

    Najljepši i najtužniji film o ljubavi.

  • #6
    1 2

    postova:37
    drdark @ 27.4.2015. 1:52

    Jedini film koji sam ikad pogledao a koji me impresionirao. Kasnije sam, naravno, saznao za način snimanja, ali ni to nije izmjenilo moj stav da se radi o najboljem romantičnom filmu uopće; odabir lezbijske veze vjerojatno nije slučajan, jer, zapravo, postavlja manje pitanja i poteškoća i samim tim omogućava da se sva koncentracija zadrži na pitanju emocija glavne (i jedine) junakinje. Ovo nije niti lezbijski niti erotski film; američki primitivizam, umišljenost i usiljeni puritanizam uvjetovan nesigurnošću tih izbjeglica i izdajica Europe i Azije naravno mora proglasiti ovaj film NC17, a njihove gadosti poput american pie gdje se pije sperma i pišaka će dopustiti djeci, a pogotovo našoj; ne, ovaj film je jedini film u kojem ima ženske golotinje a u kojem me ista nije uopće zanimala, i to ne zato što junakinje nisu zgodne. Dao sam 10 radi balansa; realno 9 jer ne želim misliti da ne postoji bolje. Bravo Europa!

    P.S. Ovaj koji je dao 4 ovom filmu ili je tinejdžer ili američki igrač ili oboje. Vjerojatno oboje.

  • #7
    1 1

    postova:144
    imba @ 28.7.2015. 15:09

    Jedinstven film. Jedan od najboljih koje sam ikad gledao. Nevjerojatan portret i karakterizacija osobe, do kraja filma imat ćete dojam da Adele poznajete bolje od nekih osoba iz vlastitog života.

    3 sata apsolutnog uživanja u kinematografiji.

    10/10

  • #8
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 29.2.2016. 22:02

    GLEDAO SAM GA PRIJE 2 GOD. PA JOŠ JEDANPUT, I SAD ĆU OPET. RIJETKO KOJI FILM USPIJE POBUDIT TAKO STVARNE OSJEČAJE. KAO DA I SAM PROŽIVLJAVAŠ STRAST A POTOM I PATNJU. NEVJEROVATNO!!! 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala