Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

blockbuster 2013

1
  • #1
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 6.12.2013. 4:55

    prijatelji!                                                                                                                                                                            evo jedne teme za sve ljubitelje filma i mislim da bi mogla biti zanimljiva,te se nadam da ćete u što većem broju učestvovati!radi se naime kao i što sam naziv kaže o blockbusterima koji su po vama obilježili godinu na izmaku.izdvojite top 5 blockbustera za koje mislite da su ove godine naj naj.vjerovatno će do kraja godine biti njih još ali nevjerujem da bi moglo doći do nekog velikog preokreta.o ukusima se ne raspravlja i svatko ima svoje favorite,evo ja ću probiti led:                                    5-The Great Gatsby                                                                                                                                                             4-The Conjuring                                                                                                                                                                3-Despicable Me 2                                                                                                                                                           2-World War Z                                                                                                                                                                    1-Man Of Steel                                                                                                                                                  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala