Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ulaz u prazninu

1
  • #1
    0 0

    postova:311
    auran @ 3.11.2013. 17:03

         Ako vam je Avatar bio šaren, onda će vam ovaj film biti... halucinantno šaren!Smije se Neobičan, drugačiji, fascinantan, meditativan i hipnotično očaravajući film kakav nikad prije niste vidjeli! Odbacite sva očekivanja i pustite se da vas film uvuče u sebe! Oprez, jer ovaj film zahtijeva angažiranog gledatelja s uključenim mozgom i definitivno nije za svakoga. U njemu nema ni akcije niti je tip uobičajenog suvremenog filma na kakve smo navikli. Nazvao bih ga eksperimentalnom art dramom, ali ni ta definicija ga ne opisuje kako treba. Meditacija o životu? Istočnjačka mistika o seljenju duša, odnosno reinkarnaciji? Metafizički film? Sve to promiješano zajedno s posebnom aromom i začinima.Namiguje Oni koji puste da ih film dodirne ostat će oduševljeni, drugi pak...  

  • #2
    1 0

    postova:203
    franorobert @ 3.11.2013. 17:16

    Uvažit ću tvoju preporuku, nemoj da ostanem razočaran!

  • #3
    1 0

    postova:311
    auran @ 3.11.2013. 19:04

         Nadam se da nećeš ostati razočaran.Izlanuo se Pripremi se jer je Ulaz u prazninu potpuno drugačiji od ostalih filmova. Tako nešto još nisi gledao.Nevinašce U početku te možda podsjeti na Trainspotting. Sama režija i ideja priče su inventivni i dosad neviđeni. No, budeš vidio. U svakom slučaju podijeli dojmove kad pogledaš film. Baš me zanima što ćeš reći.Osmijeh

  • #4
    0 0

    postova:203
    franorobert @ 3.11.2013. 20:07

    Naravno, mini recenzija je zagarantirana :D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala