Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

STEPHEN KING

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    ninaluce @ 27.4.2009. 21:14
    OBOŽAVAM, filmove i knjige dotičnog.Istina večina filmova po njegovim knjigama je drugorazredna distribucija,ali ima i onih opako dobrih,od horora pa do drama.Pretpostavljam da svi znate za Zelenu milju,Ono (IT),Oluja stolječa,i td.Mada Oluja je bila prije kolko 2-3 mjeseca na tv-u,imam max-tv i kak su zeznuli program tak mi snimalica nije snimila film do kraja.Sad pitanje,mislim da sam sve njegove filmove pogledala,a da li tko zna da li ima koji film rađen po knjigama Deana Koontza?Ja znam za jedan,tj.mini seriju Jedini preživjeli.Pa kada će na tv-u bit nešto pametno?Volim horore,al one dobre,jer ima takvih debilana....
  • #2
    1 0

    postova:1130
    mario @ 27.4.2009. 23:07

    Ima hrpa filmova rađenih po knjigama Deana Koontza, ali većinom ti je jeftinija produkcija, onako direktno za TV ili DVD. Do sada sam pogledao:

    Phantoms - Vojska, par policajca i dvi cure istražuju nestanaka stanovnika malog gradića.

    Watchers - Davno pogledao tako da se slabo sjećam filma, ali radi se o monstrumu koji pobjegne iz vojnog laboratorija i super pametnom zlatnom retriveru koji pomaže nekom liku.

    Hideaway - Lik umre ali ga u bolnici uspiju oživjeti zbog čega on dobije paranormalne sposobnosti.

    Intensity - Glumi Dr. Cox, i to je sve što se sjećam XD

    Slobodno može preskočiti sve ove filmove jer niti jedan nije vrijedan gledanje, bolje se držati knjiga. Što se tiče Kinga njegovi su mi filmovi puno bolji od filmova rađenih po Koontzovim knjigama. (Jedva čekam The Talisman mini seriju)

  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 27.4.2009. 23:28
    King se po meni totalno prodao - imam osjećaj da je ove debele knjižurine (u kojima se btw pomalo gubi i nit vodilja), pisao po narudžbi ili tome sl. Ja ga i dalje volim - da se razumijemo... ali ipak.
  • #4
    1 0

    postova:1130
    mario @ 27.4.2009. 23:43
    King se po meni totalno prodao - imam osjećaj da je ove debele knjižurine (u kojima se btw pomalo gubi i nit vodilja), pisao po narudžbi ili tome sl. Ja ga i dalje volim - da se razumijemo... ali ipak.
    jana_banana


    Slabo sam ga čitao u zadnje vrijeme (tj. pročitam opet one stare stvari i neke kolekcije kratkih priča), od novijih sam pročitao Cell, koji me nije baš oduševio, ali sam čuo da mu je posljednja knjiga, Duma Key, vrlo dobra.

  • #5
    0 0

    postova:2
    ninaluce @ 30.4.2009. 14:50
    Cell me nije pretjerano odusevio,al ljudi moji doveo me i do mozganja.Jer u danasnje vrijeme tehnologije nista nije nemoguce.Pa tako ni to da nas osim prirodnih katastrofa,vanzemaljaca,asteroida,super nove i slicnih stvari zasto nas nasa vlastita tehnologija ne bi ubila?Slazem se s time da Koontzovi filmovi nisu Bog zna kaj,nisu im dali ni priliku,ali su mu knjige odlicne.Trenutno čitam zbirku prica Priče za laku noć,to su kratke priče od vise autora,i slazem se,bolje je procitati knjigu nego pogledati film.Rijetko kada me film odusevi kao i knjiga.Cool
  • #6
    1 0

    postova:1130
    mario @ 1.5.2009. 1:49
    Cell me nije pretjerano odusevio,al ljudi moji doveo me i do mozganja.Jer u danasnje vrijeme tehnologije nista nije nemoguce.Pa tako ni to da nas osim prirodnih katastrofa,vanzemaljaca,asteroida,super nove i slicnih stvari zasto nas nasa vlastita tehnologija ne bi ubila?Slazem se s time da Koontzovi filmovi nisu Bog zna kaj,nisu im dali ni priliku,ali su mu knjige odlicne.Trenutno čitam zbirku prica Priče za laku noć,to su kratke priče od vise autora,i slazem se,bolje je procitati knjigu nego pogledati film.Rijetko kada me film odusevi kao i knjiga.Cool
    ninaluce


    Sad sam malo progooglao i čini mi se zanimljiva knjiga. King, Koonz, Straub (od njega sam samo čitao Ghost Story koja mi je izvrstna bila) i Bradbury. Sve ime do imena.

    Sjećam se jedne Bradburyeve kratke priče "The Scythe", zaista genijalno. Nema krvi, nema ubojstva, ali pravi pravcati horror.

  • #7
    1 0

    postova:1130
    mario @ 8.5.2009. 2:30
  • #8
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 27.9.2013. 21:30

    kao što i prezime kaže- KRALJ...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala