Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bling Ring

1
  • #1
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 15.9.2013. 21:38

    kako film odmiče obuzima vas osjećaj nevjerice i "mučnine"...tješim se da je društvo čiji su proizvod takva djeca i način života tisućama kilometara daleko, iako sve bliže i bliže...Sofija je uspjela savršeno predočiti poremećenu, neartikuliranu, psihički oštećenu djecu koja su ipak samo odraz okoline u kojoj žive i treba ih žaliti...

  • #2
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 24.9.2013. 4:03

    THE BLING RING istinita je priča o skupini mladih ljudi koji unosno pljačkaju bogate stanovnike L.A.....s obzirom da smo naviknuli gledati filmove SOFIJE COPPOLE u malo drugačijem svijetlu s ovim filmom je dokazala da ima talenat za sve žanrove...kad pogledamo njen film NIGDJE i ovaj nemožemo naći podudarnih točaka ali je dokazala da se dobro snalazi i u polju filmova kao što je ovaj.....

  • #3
    0 0

    postova:67
    shogun @ 6.10.2013. 19:53

    Kao član te generacije, ovo je bilo stvarno gadljivo, jednostavno razočaravajuće, vjeruj mi bearfoot da takva djeca nisu tisućama kilometara daleko. Moram priznati da je Coppolin film vrlo dobar, svidjela mi se njena režija ovdje. Doduše su malo pretjerali s likovima, u nekim trenutcima djeluju poput karikatura, nerealno, a tome pomažu pomalo i isforsirane izvedbe maldih glumaca. No, sve u svemu, jako sam zadovoljan, 1 i 30 minuta užitka.

  • #4
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 30.8.2014. 13:48

    Prilično dosadan film u kojem su mi svi likovi skroz antipatični te sam jedva čekao da konačno policija reagira. Nisam upoznat sa stvarnim događajima na kojima se temelji film pa ne znam koliko je vjerno prenesana stvarnost, no trebale bi tu biti veće kazne za takve i poduži psihijatrijski tretman, a i roditelje bi trebalo pošteno kazniti. Režija je  tek ok, od Coppole sam navikao na bolje. Gluma isto prolazno no ništa posebno. Ajd tu i tamo ima koja dobra pjesma. Sva sreća da je film dosta kratak.

  • #5
    2 0

    postova:158
    fantasma13 @ 15.5.2015. 15:15

    bezvezno

  • #6
    1 0

    postova:603
    robertini @ 16.12.2017. 16:42

    moglo bi se snimiti vjerojatno sličan film o našoj "zlatnoj generaciji"

    a ovo je dosadan, razvučen filmić o razmažencima koji nisu dobili po turu pa ne bi radili ove pizdarije

    Iznenađujuće je jedino kako im je to tako dugo uspijevalo

    a i Paris "imam punooo cipela" Hilton su snimili Plazi jezik

  • #7
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.12.2017. 20:18
    Po meni vrlo dobar film o razmazenim deristima.Vrlo dobra gluma ali previse bespotrebnih scena u jedan i pol sat trajanja filma. 6.6/10
  • #8
    0 0

    postova:108
    lukas abramović @ 2.1.2018. 22:54

    Emma te tjera da odgledaš film do kraja...ali sve ostalo je generalno kuršlus...

  • #9
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 19.1.2020. 17:25

    Hvala Bogu da nisam odgojena i izrasla u ovako razmaženu površnu spodobu. Ovakvima prođe život bez sekunde pravog doživljaja života. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala