Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Okrutna milost

1
  • #1
    0 0

    postova:4
    donnie @ 3.9.2013. 9:59

          Odlična tema upropaštena lošom režijom i scenariom.Očekivao sam mnogo više od ovog filma,no nažalost očekivanja nisu ispunjena.Sama disfunkcionalnost u obitelji je vrlo loše predočena,te je tu ostalo mnogo neiskorištenog manevarskog prostora.Filmovi slične tematike koji su uspjeli u onome u čemu ovaj film nije su "We need to talk about Kevin","Stoker",u slučaju kako Vas zanima navedena tematika-pogledajte ih... :)

          Od svih glumaca valja istaknuti Julianne Moore,svi ostali su se nekako uspjeli utopiti u prosječnosti,pa usudio bih se i reći "preglumljavanju".(Nije ni Julianne odigrala ulogu za pamćenje,no može se vidjeti tko je gazda u filmu što se glume tiče... :) )

          Ovo je jedan od onih filmova bez kojih ćete moći živjeti ako ih ne pogledate... ;) Jedino što Vas može privući je sama tematika,koja je i glavni adut filma,no shvatit ćete kako je i taj glavni adut odigran u krivom bacanju.Ukupna ocjena... 5,5/10

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 10.7.2014. 12:49

    Meni je film ok. Juliane je fantastična u vrlo zahtjevnoj i slojevitoj ulozi. Njen muž, Dillane je neuzivljen (ali opet, kao jedini prizemni lik u priči možda i nije loše da se on najmanje ističe), a sin prilično dobar. Sviđa mi se kako njegov poremećen um gradira kroz vrijeme, nije lako to odglumiti a da ne ispadne napadno i neprirodno. Mama mu je cijelo vrijeme evidentno poremećena, što je logicno jer je odrasla žena koja ogromnim utjecajem na dijete tom djetetu čini zli i postepeno ga upropastava. njen frend gay glumi dobro. Svi su oni poremećeni,  i kao dio visokog društva mogu si dozvoliti ispade, pri čemu ispadaju osebujni. A u biti su samo jednostavno - poremećeni. 

    Vrlo težak film zapravo (tj tema) ispričana na (koliko je to uopće moguće) pitak način. Meni je okupirao pažnju... ne bih bila prestroga, ocjena 8-9

  • #3
    0 0

    postova:605
    robertini @ 14.7.2021. 16:37

    Jako napaljujuća scena kad Julianne jaše svog sina, gaya u pokušaju da ga uzbudi...neki će sad reći bolesno i zabranjeno itd. ali odlično snimljeno

    Julianne ovdje prekrasna

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala