Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prizivanje

1 2 3
  • #1
    4 0

    postova:11
    katarina kopić @ 6.8.2013. 10:28

    Film je čista desetka Smije se !!!

  • #2
    3 0

    postova:256
    manuel robbery @ 12.8.2013. 5:52

    Najbolji horor, odusevljen sam.

    Ako se zelite dobro prepasti pogladajte ga, najbolje od svega je sto je sniman po stvarom dogadjaju.

  • #3
    3 0

    postova:371
    cala @ 10.9.2013. 22:40

    upravo sam ga gledao u kinu i mogu reći da je egzorcizam emily rose komedija naspram ovoga,egzorcizam sam nedavno pogledao sam noću ali ovaj mi je ,iako nisam bio sam u kinu,bio puno strašniji-film je odličan,tko god voli horore obavezno pogledati,a za one malo strašljivije...IZBJEGAVATI

  • #4
    1 1

    postova:371
    cala @ 10.9.2013. 22:40

    .

  • #5
    2 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 23.9.2013. 6:08

    kad sam čuo za ovaj film nisam puno očekivao ali sam puno dobio gledajući ga.doista zastrašujuć horor o opsjednutosti.kako amerikanci izbace svake godine par filmova o ovoj tematici tko pogleda ovaj film vidjet će da je najmanje za klasu bolji od ostalih.vrhunski odglumljeno što ovom filmu daje dodatnu snagu.možda mala zamjerka na dužini filma,ali ipaksvaka scena i svaka minuta utrošena u film su na svom mjestu.svaki ljubitelj hororaovaj film bi morao staviti pod OBAVEZNO POGLEDATI.svakako je zastrašujuća činjenica da je film baziran na istinitim događajima...sve u svemu sve pohvale

  • #6
    3 0

    postova:260
    franz88 @ 24.9.2013. 15:32

    nisam gledao no po pozitivnim komentarima skvadre na mojtv, budem cim prije! ..

  • #7
    3 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 24.9.2013. 17:31

    franz88 ako voliš ovakvu tematiku svakako ga pogledaj pa javi kakav ti je

  • #8
    2 0

    postova:260
    franz88 @ 25.9.2013. 12:38

    moze, dogovoreno! filmofil1983

  • #9
    5 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.9.2013. 22:56

    Istraživači paranormalnog, ukleta kuća, egzorcizam.... rekli bi već je sve viđeno na ovu temu.

    E pa ipak nije, kako i sam uvod u film kaže "prema istinitom događaju" - (i to je već viđeno).

    Doista ovako naizgled pomislite ništa novo, ali ipak, ovaj film nudi nešto više...

    U moru smeće horora tijekom nekoliko godina ovaj film je pravo osvježenje u ovom žanru.

    Gledajući ovaj film, ponovo mi je počela rasti kosa Smije se , doista osjetio sam kako mi se diže kosa na mojoj proćelavoj glavi, potom sam osjetio miris trulog mesa (koji se proteže kroz film) ili je to samo bio nečiji kvalitetni prdac u kinu. Na trenutak je zahladilo u kinu ili je to doista prošao duh, pogledavao sam  na sat da provjerim da nije možda stao na 3.07 h ?

    Rijetko koji film može izazvati ovakove emocije, a neprocijenjiv doživljaj gledanja u kinu može imati i humoristiku u ovom hororu_ primjer: pita ona: "Who is there?" a glas iz kina odgovara Slavko Linić .... ha ha ha... doista čovjek koji u današnje vrijeme tjera strah u kosti.

    Ukratko - odličan horor.

  • #10
    3 1

    postova:260
    franz88 @ 29.9.2013. 17:36

    ostao sam duzan komentar filmofilu1983...

    Pogledao sam film... mraka je... eto to je komentar!

    ok?

  • #11
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 29.9.2013. 19:41

    franz88 čovjek si od riječi i poštujem to....sve 5,pozdrav

  • #12
    4 4

    postova:2916
    gorlock @ 29.9.2013. 21:17

    Smije se  ha ha ha, dobar si @franz88, nema dojmovi su ti mrak ......

    jesi ti uopće gledao film?

  • #13
    2 2

    postova:260
    franz88 @ 1.10.2013. 15:21

    filmofil1983 - Namiguje moja rijec je jaca od potpisa na papiru nekome....

    ... goriluce platio sam ulaznicu 30 kuna u kino jel... nije bilo tako zivopisno kao u tvom ambijentu, ono rast kose, smradovi, sllinici itd... Ja sam se uglavnom smijao u kinu - jedini! nije da nije bilo napetih scena no najsmijesnije mi je bilo kad ona glumica - fakat neznam kako se zove no stara je to garda te uvijek glumi neku blesacu ili u hororima, ako se dobro sjecam ona je glumila u nekom drugom starom filmu o egzorcizmu! - e da ona trce po kuci misleci da se igra s svojom djecom skrivaca, a pronalazi iz klapanjem ruku jel, a ono nije klapalo djete nego master piece Demon! i zamisli popeo se lik - demon na ormar, i onako cuci ko da treba prdniti, maca otvori okice a demon zum skok na nju.. izgledalo je ko da ce se povaliti, utjerati joj straga.. pa onda vuce ih za kosu po podu, pa ovo pa ono, zafrkava se a ovi umiru od straha, ma znate kaj bi njega spuco sakom u glavu istom mjerom zajebavati pa bu demon pobjegao sam od sebe, a ne svi se nes boje i strahuju...nebu se on meni kreveljio...

    film je ok, jel sad imas dojam da sam ipak gledao Goriluce!?

    von franzCool

  • #14
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 1.10.2013. 20:32

    Hebote @franz 88, stekao sam dojam da si ti taj demon i ne znam zašto ali dok sam čitao tvoj post osjetio sam miris trulog mesa ?

    Mislim da to ima neke veze sa filmom, ali ovo je sada i mnogo više od filma!

    I ne i dalje mislim da nisi gledao film, sad mi je jasno da je film sniman prema istinitom događaju i da "batsheba" i dalje živi.

  • #15
    6 0

    postova:256
    karter @ 9.10.2013. 20:12

    Ponajbolji horor zadnjih dvadesetak godina, remek djelo žanra.BAš kao što gorlock kaže čovjek bi mislio da je sve rečeno na temu horora o ukletim kućama kad ono šok. Došao mirno u kino opušteno a izašo tako da kokice nisam taknuo, sav oznojen pogledavajući oko mene ljude koji svi ustrašeni izlaze van, draga govori kako je ovo nešto najstrašnije što je vidjela što naravno negiram i govorim joj da je to jedan simpatičan horor.

    Istina nema ttu nekih novih fora međutim valjda su sve upotrijebljene u ovom filmu te se sjajno nadopunjuju držeći napetost do samog kraja filma. Od početka pa do kraja ( i poslije dok idu slike onih stvarnih likova) ističe se jedna maestralno napravljena atmosfera jeze, užasa, prijeteće opasnosti. Zbilja je lijepo viditi jedan staromodni horor bez galona krvi, mučenja u filmovima poput sawa, hostela što ukazuje da se strah može izazvati i pametnom radnjom kao i odličnim radom kamere koja upravo održava napetost i atmosferu tijekom cijeloga filma. Film se doslovno koliko god to klišejizirano zvuči gleda u jednom dahu, obavezno štivo za sve ljubitelje horora, a i oni poput mene koji ne spadaju u tu skupinu će biti ugodno iznenađeni.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala