Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zaborav

1
    1 1

bearfoot @ 2.6.2013. 20:48

koncept spasitelja svijeta od opasnosti s nebesa već je prežvakan nebrojeno puta,

, čak su i likovi iz filma već viđeni u nekim drugim filmovima...izbor glumaca preziheraški...ipak, zanimljiv je to film, napet i nakrcan tečnom akcijom, bez obzira što već nakon trećine naslućujete kako će završiti, atraktivni scenario i lijepa tehnologija uspjeli su dovesti ovaj film do pristojnih vrijednosti za jedan sf film...

3 1

taurus @ 24.6.2013. 11:07

Nisam očekivao mnogo ali sam ugodno iznenađen,ima tu naravno dosta već viđenog ali cjelokupna atmosfera filma i prilično originalan pristup (u odnosu na standardne invazije) na temu vanzemaljskih osvajačkih pohoda na Zemlju čine ovaj film vrijednim gledanja.

1 0

rosinante @ 2.8.2013. 19:03

vizualno impresivan filmski uradak, no, kao što rekoše prije Bik i Međed, radnja već viđena mnogo puta do sada sa sličnim likovima čak..

ali, neka digne dva prsta tko nije poželio imati onakav bazen..sa pripadajućom nastambom..predobro..

1 0

anakin @ 2.5.2016. 11:07
    Film, koji se samo jedanput gleda. Dalje od toga ne bih komentarisao.
    1 1

buffalobill @ 2.5.2016. 13:30

dobar je oblivion,vizualno atraktivan,korektno reziran,dobra gluma,u stvari potcjenjen film kad se usporedi s nekim drugim razvikanim naslovima zanra zadnjig godina,
     "nastamba"? ideal !

0 2

buffalobill @ 21.4.2017. 13:10

gledam malo ocjene na imdbju i rottentomatoesu,seljoberi mu daju izmedju 5 i 7,film je definitivno najbolji izbor veceras,poslije  kaurismakija na trecem jasno
    ocjena 8 za oblivion

1 0

atlantiday @ 21.4.2017. 22:25

Film nije loš, čak ni Cruise nije loš, lijepe scene, lijepa letjelica, zgodan obrat na kraju. Tko nije, neka pogleda, ali dva puta gledati... hmmm.

1 1

buffalobill @ 22.4.2017. 5:59

ma normalno da nije od onih koje obavezno gledas jednom godisnje,meni je recimo u klasi jedne Gravitacije,ima tu nekih copypaste fora iz ranijih postapokalipticnih filmova tipa vodenog svijeta i mad maxa ali bozemoj originalnost je proslo svrseno vrijeme

0 1

robertini @ 22.4.2017. 20:11

scijentološka bajka.......sterilne scene......kao i ona crvenokosa asistentica....sve skupa prilično dosadno

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala