Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sutra, kad je rat počeo

1
  • #1
    4 0

    postova:560
    crnisokol @ 7.5.2013. 18:43

    Film čija ideja radnje obećava. Sam početak je ok s misterijem nestanka ljudi, no nadalje umjesto da se gradi nekakva ''survival'' atmosfera film se previše pretvara u akcić gdje klinci rasturaju vojsku. Sama sredina filma je najslabiji dio, kraj je još donekle dobar i bio bi dobar uvod u akcić. U biti mislim da je ovo trebao biti nekakav survival triler gdje bi fino izgradili karizmatične likove koji bi polako iz plašljivih klinaca izrastali u gerilce, te su trebali snimiti čisto akcijski orijentiran nastavak. Ali to je samo moja vizija Smije se.  Što se tiče redatelja filma rekao bih da on zapravo i nije imao viziju te je film ispao bućkuriš survivala, akcije, romanse, nedorečenih likova. I da specijalni efekti nisu baš ''specijalni'', tj. loši su. 

    4,5/10

  • #2
    5 2

    postova:1
    dino heljic @ 7.5.2013. 20:21

    ljudi slomiio sam se da se ulogujem da vam kazem koliko je glup film...ovo podhitno treba da se zabrani emitovati....nadam se da ce te mi biti zahvalni i da necete izgubiti kao ja dva sata da se nes desi dok oni hodaju od kuce od kuce,,,,,,

  • #3
    2 0

    postova:72
    lizistrata @ 8.5.2013. 21:46

    Koje smeće.. A po opisu je tako imao potencijala..

    Na žalost nisam pročitala dinin komentar pa sam upala u zamku gledanja nepoznatog filma na rtu-u sinoć.. fail -.-

     p.s. but still better love story than twilight :P

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala