Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zvjezdani glasnik - Galileo Galile

1
  • #1
    0 0

    postova:24
    dream @ 6.5.2013. 9:02

    možda vas prijatelji nauće više cijeniti kada im otkrijete da Zemlja nije ravna ploha i centar svemira?! :)

  • #2
    0 0

    postova:1
    strk @ 5.11.2020. 7:26
    Izvrsna emisija ZVJEZDANI GLASNIK G. GALILEI otkriva nepoznate, a vrlo zanimljive činjenice o nepoznatom nam vremenu. Pohvala cijeloj ekipi. Zamjerka: Vrlo loš izbor glazbe, zbog kojeg je teško praćenje i razumijevanje teksta. Ni stilski mi se ne uklapaju skladbe u emisiju, a tehnički su loše uklopljene.U pozadini govora ne bi trebale biti vokalne skladbe, jer utječu negativno na razumijevanje teksta, a i "agresivnije", ritmičke skladbe stvaraju jednak učinak.
  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 6.11.2020. 9:28
    "Galileova je sudbina paradigmatska i pokreće niz univerzalnih pitanja o odnosu istaknutog pojedinca i konzervativne zajednice, sukoba individualnosti s autoritetom i zdravog razuma s dogmom, te pitanja do koje smo se mjere spremni žrtvovati kako bismo obranili svoja uvjerenja. Ta su univerzalna pitanja ujedno i tema..." Zanimljiva I aktualna pitanja...nekako mi se čini da je istaknuti pojedinac uvijek bio I ostao gubitnik
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala