Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U sjeni prošlosti

1
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.2.2009. 22:23

    Moram priznati nisam gledao ovaj film do večeras. Uz Redford-a i Freeman-a Jenifer Lopez je pokazala da zna glumiti.

    Sudeći po ovom filmu mnogo je bolja glumica negoli pjevačica. Zanimljiva drama o totalno sjebanim životima ljudi koji se baš i ne podnose i predbacuju i sebi i drugima štošta u životu, ali koji uspiju pronaći pravi put.......

  • #2
    1 0

    postova:4
    movie_lover @ 17.8.2012. 0:08

    Ovaj film mi je jako dobar, a Lopez zna glumiti, stvarno. Sve u svemu glumci su uvjerljivi, a film na momente dirljiv.

  • #3
    0 0

    postova:3
    stjepan braco boto @ 7.7.2015. 11:18

    Film je odličan, lijep, Robert Redford i Jenny su odlični...i da složio bih se Jenny je bolja kao glumica.

  • #4
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 7.7.2015. 22:41

    Prilično dobar film.  Svi dobro glume, dinamična režija, zanimljiv scenarij, sve pet. Tj 8 😊

  • #5
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 11.7.2015. 21:59
    Robertu dobro stoji ova uloga ogorčenog starca koji je gubitkom sina izgubio i dio vlastite osobnosti...životni likovi bez preseravanja i prenaglasene glume...Jlo kao i obično dobro se snašla u ulozi glupače koja ovaj put trpi batine od dečka jer ne zaslužuje bolje, njen nazalni glasic upotpunjuje ulogu...odličan film, drama s dobro uklopljenim macho elementima
  • #6
    2 0

    postova:237
    pisatel @ 27.12.2015. 12:07

    Zanimljiva priča sa multikulturalnom i dobrom glumom, iako Freeman po tko zna koji put u ulozi mudrog starca koji nema pametnijeg posla, a priča djeluje uvjerljivo i dotiče se izbora u životu i međuljudskih odnosa kakvu na prvi pogled ne bi očekivali od jednog filma sa JLO iako naravno glavnu riječ zapravo vode Redford i Freeman.

  • #7
    1 0

    postova:207
    arina @ 14.6.2016. 22:29
    Jedno veliko iznađenje,pozitivno jasno😎
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala