Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kotlovina

1
  • #1
    1 4

    postova:13
    elcondor @ 3.1.2013. 22:44

    Krajnje loš film. Pokupio je glavne nagrade na festivalu filma u Puli, potpuno nezasluženo.
    Izlizana tematika, nikakav humor, dosadan film.

    Zaobilaziti u širokom luku. 

  • #2
    1 1

    postova:167
    apex @ 4.1.2013. 11:21
    Ne slažem se uopće..film je fenomenalan! I zaslužio je svaku pohvalu i nagradu koju je dobio..fenomenalno ispričana priča te isto tako vrhunski odrađene uloge (pogotovo M.Brekalo i Navojec)
  • #3
    0 0

    postova:1
    brekinska @ 11.10.2014. 13:19

    Imam zamjerke jedino na kameru koja prati glumce... kadrovi su ocajni.
    Mozda je to radjeno namjerno.. ne znam.

    Nisam osupnuta filmom, ali u cjelini je dobar i gledljiv.

    Naravno, ako vam ne smeta politicka tematika, te iskazani stavovi... jer,

    bojim se da vecina stanovnika RH jos uvijek nije spremna prihvatiti suprotstavljena misljanja.

  • #4
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.7.2015. 10:04

    ''Osrednja žalost'' od filma, no tako je s većinom naših filmova koji pokupe neke nagrade. Slažem se s prethodim komentarom u vezi kamere i kadriranja, film djeluje kao poluamaterski uradak, a ne kao nešto što bi očekivao od HRT-ove produkcije.

  • #5
    1 0

    postova:207
    arina @ 3.5.2016. 11:17
    Meni je film super i tragikomičan.
  • #6
    1 0

    postova:11
    filmskarola @ 12.3.2017. 19:32
    Pola filma nista u autu,drugi dio također isto to nista u kuci. Jedan od dokaza da domaće filmaše ne treba osudivati kad se propiju(kao da ih zlo tjera da snimaju zlo).
  • #7
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 12.3.2017. 19:53

    Film je...odličan. Kao i Što je Iva snimila....Tomislav Radić je snimio još jedan odličan hrvatski film. Po uzoru na Danske kolege ,složio je kolaž od nekoliko osobnih gledišta unutar jedne obitelji koji doživljavaju međusobnu konfrontaciju na Velikom okupljanju,nakon čega slijedi mini-katarza. Plus profinjen humor , ukratko:pogledati.

  • #8
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 12.3.2017. 20:05

    E još da kažem, glumci su tako dobro vođeni, da su ,skoro svi, dali najbolje od sebe.

  • #9
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 12.3.2017. 22:12
    Fali nesto ovom filmu. Gledljiv je, gluma je dobra, likovi su realni, vrlo lako se uvuci medju njih, steci dojam da si tamo s njima, ali nije mi bilo zabavno, jednostavno je dosadnjikav. Ne sam po sebi, vec kao da mu fali dio price.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala