Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Život Pija

1 2
  • #1
    1 2

    postova:36
    zumbul @ 30.12.2012. 15:34

    Lagan i simpa film koji pruza vise nego sto je golim okom vidljivo. Predivno je vidjeti kretnje tigra u 3d, puno bolje nego u zoloskom vrtu gdje uglavnom lezi ili se gega.

  • #2
    1 3

    postova:7
    tin ujevic @ 12.1.2013. 10:37

    Kad je Lee već odlučio snimati bajku onda je već mogao napraviti nešto u stilu mali i tigar su frendovi, a ne da skoro do kraja filma čekaš da ga tigar oglođe. Neuvjerljivo do boli, niti ga možeš progutat kao ozbiljan film (sigurno bi mali mogao maziti izgadnjelu beštiju, aha kako da ne?)niti je bajka jer tigar jede sve živo što se kreće i to tako slatko (super zvuk kvrcanja kostiju) da ti dođe muka. Naročito je "super" kad hijena kolje, doslovno LAGAN FILM, kako to zumbul komentira.Nikako film gledati s djecom do 10 godina, kao što sam ja napravio, misleći super film o prijateljstvu (kako ga prokleti pohlepni distributeri reklamiraju) Ako ne vjerujete, prvo ga pogledajte sami u kinu (dobar 3D) a onda sami odlučite da le to doista lagani film o prijateljstvu ili sasvim drugo ni blizu tome. Nisam skužio u kojim kategorijama je nominiran za oskara, ali sve osim spec.efekata govori najviše o "akadeniji" i oskaru samom,,,

  • #3
    0 12

    postova:3
    lana filipčić @ 12.1.2013. 19:18

    "odličan film"!!!!!!  "Lagan i pitak......"      A najbolje mi je kad mu se utopi obitelj, kad hijena zakolje zebru pa kasnije kad zakolje orangutana (koji je inače najpametnije biće u filmu), pa kad tigar prikolje hijenu, pa kad poslje stalno hoće mljacnut Pia, pa kad mali vidi one zube u mesožderki, pa kad kiselina sprži one ribe, a vrhunac je kad tigar ode bez pozdrava, kako mu i pristaje.....Ljudi moji pa ko je tu lud??? Da nije kompjutera i efekata-čista jedinica. Ko kuća! Najprecjenjeniji film zadnjih par godina. Fckn reklama!

  • #4
    5 0

    postova:514
    fox89 @ 12.1.2013. 21:36

    MEGA SPOILER U KOMENTARU IZNAD!!!!!!

    aa priču očito nisi shvatila... film još nisam pogledao, ali sam davno pročitao knjigu. i nemaju životinje veze sa filmom... one jesu tu, ali ko da i nisu.

    *SPOILER*

    i odlazak tigra nije bukvalno odlazak tigra... tko je čitao/gledao, zna o čemu pričam...

    *SPOLER END*

  • #5
    2 0

    postova:4
    robin1 @ 20.1.2013. 12:09

    Ang Lee je majstor slika.Kakve prekrasne kompozicije , prekrasan je to film.Ne toliko silno dobar , koliko prekrasan.

    Praznik za oči.

  • #6
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 22.1.2013. 16:03
    odlican film, a ljudi prije foxa na koji nacin vi to gledate filmove? (ili ne gledate zadnjih 10min ili ne koristite klikere). a za sami film kuzim neki oscar za fotografiju ili slicnu kategoriju.
  • #7
    1 1

    postova:24
    dream @ 24.1.2013. 9:57

    film je super,od same priče do specijalnih efekata....:)

  • #8
    3 1

    postova:2528
    bearfoot @ 6.2.2013. 9:57

    prekrasna i hipnotizirajuća bajka, mašta kao recept za održanje zdravog razuma...razočarao sam se kada je istina izašla na vidjelo, mislim cijelo vrijeme je nešto sumnjivo, ali...

    sviđa mi se način na koji priča pristupa religiji, jedini pravi po mom mišljenju,

    likovi su puni života i ljubavi ali realni i bez patetike...film je odmor za dušu i tijelo...

  • #9
    0 1

    postova:203
    franorobert @ 14.10.2013. 21:06

    Divan, snažan, prekrasan, okrutan, a neka se i dogodilo da je Oscar jednom otišao u prave ruke - bravo Ang Lee... Pokazao je kako se odlično snalazi u stvaranju uzbudljive atmosfere u filmovima, čija se radnja događa na ograničenom prostoru i mislim da je time stao uz bok majstoru te vještine, Alfredu Hitchocku (Čamac za spašavanje)

  • #10
    0 0

    postova:605
    robertini @ 13.9.2015. 21:47

    Zanimljivo, jedan jedini Indijac i tigar kojeg su valjda uškopili nose priču što je neobično za zemlju koja više diše team spirit rekao bih. Sudeći po Bollywoodskim sapunicama...

    Film jeste simpa, fotografija rocks, ali s vremenom man, oh man postaje zamoran!

    Pišo nam dao lekciju života Smije se

    WHY THE F*UCK TIGAR DOESN'T EAT THAT BOY??

  • #11
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 25.12.2019. 16:29

    Predivan film. Vizualno jedan od najjačih koje sam ikada gledao ( posebno u 4k ), uz to ima i prelijepu i snažnu priču koja je zapravo na jednostavan ,slikovit i nepretenciozan način ispričana. Likovi simpatični, atmosfera hipnotizirajuća, poruka nenametljiva bez obzira na to što se film bavi vjerskom tematikom. Ko stvoren za ovo blagdansko vrijeme.

  • #12
    0 2

    postova:128
    key @ 25.12.2019. 17:05
    Blagdansko vrijene obiluje zatupljujucim filmovima prepunim patetike zato Bozic drzim najdosadnijim praznikom. Ovih dana screeneri su debelo podbacili,a serija ili kakvih zanimljivih dokumentaraca nema ni pod razno.
  • #13
    0 0

    postova:74
    sahalin @ 25.12.2019. 21:14

    Film koji će vas čitavo vrijeme trajanja držati ispred ekrana bez problema, ali malo neuobičajan. Ipak volim konvencionalnije filmove.

  • #14
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 26.12.2019. 0:15

    neobican da,ali vizualni spektakl

  • #15
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.12.2019. 8:29

    V AŽNO !!!

    Za one koje nisu čitali knjigu, jer po filmu nije previše jasno dano do znanja ( ako se ne varam davno sam ga gledao)  

    Životinje su ostali preživjeli ljudi ,koje je dijete zbog traumatičnih događaja pretvorio u životinje.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala