Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mačak u čizmama

1
  • #1
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 24.12.2012. 13:00

    priča i likovi nemaju ,naravno, nikakve veze s originalnom pričom brače Grimm, a izbor likova u ovoj priči baš i nije uspio...obečavajući početak, zabavan i humorističan, prelazi u nesuvislu mješavinu priča i različitih bajki s potpuno nekompatibilnim likovima i radnjama...

  • #2
    1 2

    postova:15
    john white riot staff @ 28.9.2014. 12:39

    sinkronizacija ubija doživljaj filma...znam da ju stave radi djece, al svejedno

  • #3
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 28.9.2014. 13:03

    Meni se baš zato sviđa crtić jer je odmaknuo od svoje originalne priče, mačak je zakon.

    A što se tiče sinkronizacije, dajte više prestanite svi, sinkronizacija unazad 10 godina u HR je toliko uznapredovala i toliko je prilagođena našem govornom području, pogotovo za Disney crtiće rade posebni timovi ljudi, puno se ulože, čak se u nekim crtićima i pjesme pjevaju i prevode za čije potrebe su angažirani orkestri i zborovi.

    Glupo je uspoređivati originalnu sinkronizaciju sa našom, jer našima je još i teže, jer u originalnom crtiću je mnogo lakše uskladiti pokrete animirianih likova, mimike i slične stvari, jer su usklađeni sa naratorom svakog pojedinog lika.

    Svaka čast našim sinkronizatorima, toliko su dobri da se niti u Srbiji ne bune kada skidaju crtiće sa HR sinkronizacijom, čak štoviše HR sinkronizacija je itekako poželjna.

  • #4
    0 0

    postova:7
    zanamis @ 22.10.2014. 23:15

    suuuper...meni bas lijep crtic :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala