Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ubojice iz sjene

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.2.2009. 11:18

    Fenomenalan sadržaj!

    Plaćeni ubojica spašava grupu školske djece bacajući se pod kotače jurećeg autobusa, ubije prvu žrtvu, zatim prebaci nekoliko starica preko ceste, uplati par stotina tisuća dolara u fond za nezbrinutu djecu i veterane vijetnamskog rata, ubije nekoliko poslovnih ljudi, porodi par žena, zbrine novorođenčad, položi par ispita na fakultetu pa ubije predsjednika, potpredsjednika i ministra za kultutru i obrazovanje, povali ženu svog polubrata i naguzi najboljeg prijatelja susjedove šogorice...

    Jebote, ovaj film se jednostavno mora pogledati!

    Ne kužim kako je Helen Mirren zalutala u cijelu priču!?

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 18.2.2009. 12:54
    Ma i Cuba Gooding Jr. je jednom bio dobar glumac. U jednom trenutku držiš Oskara u ruci a u drugom tražiš najgori mogući scenarij. Svašta...
  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.2.2009. 13:25
    Ma i Cuba Gooding Jr. je jednom bio dobar glumac. U jednom trenutku držiš Oskara u ruci a u drugom tražiš najgori mogući scenarij. Svašta...
    mario


    Cuba je definitivno odličan glumac!

    Mene je oduševio u Men of Honor!

    Fakat ne kužim kako su on i odlična Mirrenica zalutali u ovaj burek film...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala