Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Oslikani veo

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 28.8.2012. 19:49

    prekrasan film i upravo je šteta što je snimljen po romanu tako naivne i predvidljive radnje, mislim na odnose među likovima i njihovu konačnu sudbinu...glumci su ipak izvukli maksimum iz likova i uz bogatu scenografiju i fotografiju učinili film vrijednim gledanja, iako priznajem da me do kraja najviše "držalo"  iščekivanje nekog obrata i iznenađenja...do kojeg nije došlo....

  • #2
    0 4

    postova:1
    kamenmor @ 14.10.2012. 10:44

    kako da odgledam film koji me je oduševio Oslikan Veo kao i film, Ana i kralj.

    Molim da mi napišete način kako da otvorim ostvarim mogućnost gledanja filmova , jer tu su ali ih samo mogu gledati kao slike šta nije to to, zar ne .

    Spoštovanjem i nadom u obostrano ispunjenje cilja vašeg truda i svaka pohvala , hvala ali nadam se da ču uživati i da če se moja očekivanja da uživam u filmovima koji su mi dragi .

    Milena

  • #3
    4 1

    postova:1962
    aya @ 14.10.2012. 16:03

    Molim da mi napišete način kako da otvorim ostvarim mogućnost gledanja filmova , jer tu su ali ih samo mogu gledati kao slike šta nije to to, zar ne .

    Nisu tu, Milena, nisu.....Ovo je samo program!Smije se

  • #4
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 14.10.2012. 17:32

    samo mogu gledati kao slike šta nije to to, zar ne .

    pa ja ovdje samo na taj nacin gledan filmove,samo duugo traje tako.Zar postoji i drugi nacic?!?!

    aya uputi nas Namiguje

  • #5
    1 0

    postova:513
    bozoli @ 15.10.2012. 21:06

    Eh, samo da prispomenem kako je ovo zaista film koji vrijedi pogledati. Neobicno realistican za jedan americki uradak.

    A glazba, to necu ni komentirati kako je dobro...

  • #6
    2 0

    postova:1
    medin @ 11.3.2013. 20:26

    @kamenmor: pa upali htv2 u 20:44 pa ces vidjeti film.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala