Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ratnici:Blago za odvažne

1
  • #1
    1 1

    postova:5
    davor40 @ 24.8.2012. 13:08

    Ovaj film mi je bio super zabavan dok sam ga gledao kao klinac, Clint riješava stvari u svom  western elementu :-))))....međutim s obzirom na realističnost i autentičnost film je hollywoodsko smeće čak i više od toga, zato jer prikazuje njemce kao totalne kretene i nesposobnjakoviće koji žderu kobasice i pucaju iz šmajsera a pametni i zgodni ameri ih naravno sređuju bez problema sa vrlo malo gubitaka. kraj filma je legendaran kad u maniri westerna Clint stane pred Tiger 1 i izazove posadu tenka na završni dvoboj, takozvani hod ulicom...zabavno ali totalni trash!!!

    svakako ću ga još jednom pogledati :-)

  • #2
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 24.8.2012. 21:25

    neslaze se sa komentarom da je trash ,bil je jedan slicni komentar pa sam obrazlozil zasto ovakvi komentari nedrze vodu ...tak da mi se sad neda opet pisati.....ali kaj se tice Arnija ma njegov svaki film je super, osim onaj kad je trudni Plazi jezik

  • #3
    1 0

    postova:5
    davor40 @ 25.8.2012. 9:10

    gestapo@..... u širem kontekstu dakle realističnosti i autentičnosti ovaj film kao i slična ostvarenja su trash.... akcija, komika i prije svega megalegendarni Clint su laitmotivi ovog filma i to je namjenjeno široj publici a tu je njegova vrijednost. sve ostalo nema veze sa vezom i totalna je neistina i laž. baš me zanima što bi rekao neki američki vojni veteran koji se je borio u normandiji protiv waffen ss postrojbi na ovaj film u smislu autentičnosti i realnosti!? zar je doista bilo tako lako ubijate njemce i pobijediti u ratu. u tom kontekstu samtram da je film trash jer ne dočarva realističnost i autentičnost ratovanja već ga prikazuje kao zajebanciju u kojoj bi svatko od nas želio biti Clint. film je neusporediv sa klasicima žanra kao što su Das Bot i Spašavanje vojnika Rayana.

  • #4
    1 0

    postova:377
    gestapo @ 25.8.2012. 20:28

    razumijem ja tebe u potpunosti i naravno da je film podredeni prvenstveno gledateljima itd ....ali ja (osobno) nemislim da je film trash.....mozda gledamo na svaki na svoj nacin film  i odredivamo koji je trash :)......tipa za mene su trash filmovi (najvise tog tipa) tinejderske komedije tipa sveucilista gole cure itd....a da amerika napumpava svoju vojsku preko filmova to se zna.....a kaj se tice usporedivanja sa Das Bot i SvR,tu se ni u snu nemoze usporedivati Osmijeh

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala