Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pasija

1 2 3 4
  • #31
    1 6

    postova:258
    alexije @ 5.4.2015. 19:48

    premučan i prerazvučen i preusporen i predosadan.

  • #32
    1 4

    postova:1475
    buffalobill @ 5.4.2015. 22:07

    alexije sugestivni,gotovo da si u pravu..

  • #33
    1 4

    postova:258
    alexije @ 5.4.2015. 22:33

    najveći problem s ovom ekipom je što nemaju hrabrosti reć istinu.

  • #34
    3 2

    postova:242
    smarkovi @ 6.4.2015. 11:12

    A sta je to istina?

  • #35
    5 2

    postova:228
    joker12 @ 6.4.2015. 13:06

    Ovaj film gledam svaki Veliki petak. Ja osobno smatram ovaj film fantastičnim. Mel Gibson je kao redatelj obavio odličan posao. Glazba je fenomenalna. Čestitam što su glumci govorili na hebrejskom, aramejskom i latinskom jezikom. Vjeran prikaz Isusove muke i smrti, iako je ustvari bilo još brutalnije.

  • #36
    3 5

    postova:258
    alexije @ 6.4.2015. 13:22

    kako brutalnije? nakon nekoliko udaraca onim željeznim kukama otkinula bi mu se sva koža, pokazali bi mu se bubrezi i jetra, možda i crijeva, a nakon još par šuteva kuke bi mu sigurno otkinule bubrege i jetru, a crijeva mu se prosula po podu.

    čovječe jesi vidio šta te kuke rade stolu od masivnog drveta, a lik je zamahno s pola snage, zamisli kako bi kidale kožu i unutarnje organe pa nije koža čvrsta ko drvo.

  • #37
    3 8

    postova:2528
    bearfoot @ 6.4.2015. 14:31

    o hvala ti bože što izbavio si i spasio me ovih idiota

    jesus animated GIF

  • #38
    2 5

    postova:4
    film_by_chris @ 10.4.2015. 12:10

    Nakon odličnog filma Braveheart Mel Gibson kao redatelj ponovno briljira u filmu The Passion of the Christ. Film govori o posljednjih 12 sati  i njegovoj muci, što je za mene dosta inovativno nasuprot sličnim filmovima koji su posljednji čin prikazali dosta usputno. Ovdje to nije slučaj te svaka pohvala Mel-u. Po mojoj procjeni film je doslovno prikazao patnju, a to je riješio tako da svaka scena mučenja traje minutu ili dvije "predugo" te sa time se dobiva efekt težine gledanja i suosjećaja sa mučenikom. Naravno pohvale na korištenju svarnog jezika korištenog u to vrijeme i također moram istaknuti odlični Soundtrack John Debney-a kojeg i danas rado slušam. Scene su epske, dramaturgija prisutna, kraj poznat ali film ostaje duboko zapisan u mojim memoarima.

    Ako želite pročitati koju filmsku recenziju potražite me na blogu https://filmbychris.blogspot.com/ ili Facebuk stranica Film&I by Chris te ako Vam se dopada molim lajk i dobivate najnovije postove.


  • #39
    2 1

    postova:37
    eerceg2002 @ 23.10.2017. 16:48

    Jedan od filmova koji je imao najjači utjecaj na mene Razumijem kritike upućene filmu, ali se ne slažem s njima. Obavezno gledanje svaki Uskrs, Jim Caviezel najbolji Isus na filmskom platnu, najbolji film s religijskom tematikom te meni osobno jedan od najboljih filmova svih vremena.

    9/10

  • #40
    2 1

    postova:392
    samuraj @ 2.4.2018. 15:12

    Teško je ovaj film promatrati kao ostale, s obzirom na to da je priča svima znana, da je već u jako puno filmova i serija prikazana i da se potpuno bazira na bibliji. Samim time i prije gledanja svatko već zna  svaki dio radnje. Što se tiče tehničkih, glumačkih, scenografskih i režijskih elemenata film je odličan. S druge strane Gibson je ovdje krv i nasilje stavio ispred stvarnog smisla i poruke, što po meni u filmovima s biblijskom tematikom nebi trebalo biti. Meni je osobno "Poslijednje kristovo iskušenje" bolji film, nekako mi je dublji i filozofski gledano jači od "Pasije".

  • #41
    2 2

    postova:542
    leon123 @ 6.4.2018. 19:55
    Genijalno remek djelo.Cudi me sto nije bio nominiran za vise oscara.Jim izvrstan.Krvav,brutalan i mucan.Bas kako se to odvilo. 10/10
  • #42
    1 1

    postova:228
    atlantiday @ 14.4.2018. 16:50

    Čista desetka, obavezno štivno na Veliki petak.

  • #43
    2 0

    postova:14
    duskoperic @ 10.4.2020. 14:40

    Svaki veliki petak se gleda. Odličan film.

  • #44
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 10.4.2020. 15:38

    Pasija je remek djelo bez premca, "Drama" oko Krista se mora stalno iznova interpretirat, radi se o esencijalnog točki filozofskog promišljanja u zapadnoj civilizaciji. Traži se izvjesno predznanje iz povijesti i religija, po mogučnosti raznih religija, pa i ezoterije, da bi se film shvatio u potpunosti.

    Sretan Uskrs !

  • #45
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 10.4.2020. 19:12
    Je li isus baš esencijalna točka "filozofskog promišljanja? Ne znam, mislim da se mali broj "filozofa" bavio religijom i kristom, osim sto su davali bozanska svojstva i porijeklo kad nisu mogli drugačije artikulirati..mislim nije ni u prirodi filozofije da se bavi dogmama i bajkama , a možda se ipak stvarno baš tako i odvilo, kako kaže @leon....🤣🤣
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala