Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Offtopic - Hirošima: Dan poslije - Reality chat

1 2
  • #16
    0 1

    postova:60
    trinity @ 3.6.2012. 15:51

    Evo, zlato naše, upravo sam ti lajkala zadnji post, da nemaš baš uvijek samo taj svoj lajk. (Znam, znam, ne možeš lajkati sam sebe...osim s drugog računa.Kojeg, naravno, nemaš. Da ne bi opet bilo kako širim laži i objede.)

    O, jbt, plavuše, kliknula na crveno! Mora da je bilo podsvjesno...

    For the record: I liked his post!

  • #17
    0 3

    postova:405
    karakteran @ 3.6.2012. 15:53

    @aya

    efikasnije od ignore buttona bio bi ban tebi i svim kraljevima offtopica/trolovima koji kad nemaju argumente lažima idu na čovjeka. 

    @trinity

    posipanje pepelom neće ublažiti moj dojam da ti je stručna pomoć zaista potrebna. dopusti si pomoći. 

  • #18
    1 1

    postova:60
    trinity @ 3.6.2012. 15:56

    aya@, nemoj tako, upravo sam zamislila dijete Karakternog i Ave Karabatić ! To mi je produžilo život za barem deset godina kolko sam se nasmijala...:D

  • #19
    0 3

    postova:405
    karakteran @ 3.6.2012. 15:56

    @trinity

    ovo me asocira samo na jedno: ružna si, zar ne? :D

  • #20
    1 1

    postova:60
    trinity @ 3.6.2012. 16:03

    I evo ga...homerun!

    A, niš, kaj sad, idem dalje u pravcu koji si upravo odredio, samo da se zapiše tko je počeo (Ružna si)....

    khm, khm...

    Dakle, Karakteran, tebi zaista samo velika piša ( u kombinaciji sa zatvorenim ustima) može pomoć da u životu zbariš kakvu ženu. Pa i ružnu.

  • #21
    2 1

    postova:711
    gordan @ 3.6.2012. 16:09

    Pa ovo se pretvara u pravi spektakl. Ček samo da promijenim naziv teme u "Offtopic".

    Ružna si, glup si, velika piša, mala piša. Cool. I sad imaj srca to zaključat.

  • #22
    0 2

    postova:405
    karakteran @ 3.6.2012. 16:11

    stara moja pa tebi udaja ne gine. Plazi jezik

    samo da se zna: nisam ništa izmislio. odala si se u svojim postovima. kad već ne možeš u životu dobit što želiš onda se profiliraš ovdje terminima vezanim uz spolnost za kojima tako beznadno čezneš.

  • #23
    1 1

    postova:60
    trinity @ 3.6.2012. 16:19

    gordan@, svaka ti čast. (što nemaš srca ovo zaključat) Mod sa smislom za humor i osjećajem za potrebu ljudskih bića da katkad malkice odlutaju s teme kako bi širili horizonte svojih spoznaja (Bua-ha-ha).

    A meni je Karakteran velika spoznaja.

    @Karakteran, dam ti 100 kuna ak se ulogiraš na Forum. Pliz. Obećajem da ću te probati barem pola sata zaštiti od netolerantnih modova.

    Samo da ostaviš tamo trag. Na trashu već dugo nije bilo tako zanimljivog lika.

  • #24
    2 1

    postova:514
    fox89 @ 3.6.2012. 17:05

    nevjerojatni ste Šuti

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala