Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maradona By Kusturica

1
  • #1
    1 0

    postova:114
    mersault @ 26.2.2012. 10:32

    Koja bljuvotina. Znao sam i prije kakve patetične konotacije ima Maradonin lik u političkoj i društvenoj javnosti Latinske Amerike, ali ovo je stvarno bilo previše. Jest divota gledat Kusturicine igrane filmove, divota je gledat i Maradonine fudbalske minijature na terenu, ali gledati Maradonu kako pjeva pjesme o sebi, onda kako kokain okrivljuje što ga je "zaveo", pa gledat Kusturicu kako se nameće ispred kamere pa se ponekad stiče dojam kako je film ustvari o njemu a ne Maradoni, i na kraju gledat ih kako lupetaju gluposti o američkim i NATO zavjerama, bilo je blago rečeno mučenje.

    ...još kad ga na kraju dovede u Srbiju da ga upozna sa svojom porodicom, pa crkva koja slavi Maradonu... ma mog'o bih do sutra.

     SPOILER

    Jedina dobra scena je kada Kusturicu odvedu u bordel gdje je upaljen tv na kojem se prikazuje snimak jedne od slavnih Maradoninih utakmica, a Kusturica svako malo skrene pogled s prostituki koje izvode striptiz kako bi pogledao neki od Maradoninih poteza.

    KRAJ SPOILER-a

     U biti, dva prostara egotrip zanesenjaka bale o svjetskom poretku i zavjerama "velikih", uz povremena ubacivanja nekih od Maradoninih epskih poteza.

    Moja ocjena 4.5/10 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala