Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Batman se vraća

1 2
  • #1
    0 0

    postova:87
    poisonivy228 @ 29.1.2012. 14:17
    meni najbolji Batman,od svih ... Catwoman i Pingvin su neprocjenjivi ... 
  • #2
    3 0

    postova:20
    robs @ 31.1.2012. 21:08
    Tim Burton je legenda,a Keaton najbolji batman, ja želim i treči pod imenom Tim Burton"s Batman. Smile
  • #3
    4 1

    postova:513
    bozoli @ 1.2.2012. 21:45
    Only good Batman is Tim Burton/Micheal Keaton Batman.
  • #4
    0 0

    postova:116
    olio @ 2.2.2012. 11:46

    meni bolji od prvog dijela, možda najbolji batman film !

    Catwoman ! 

  • #5
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 3.2.2012. 11:23
  • #6
    2 0

    postova:311
    auran @ 4.2.2012. 13:45
    Batman se vraća mnogo je bolji i slojevitiji od prvog Burtonovog Batmana i jedan od najboljih iz sage o ovom stripovskom junaku! Posebno valja istaknuti vizualno besprijekornu mračnjačku vizuru Gotham Cityja, kostime glavnih junaka i antijunaka (Batman, Catwoman i Pingvin), te sam ugođaj filma koji se savršeno nadopunjavaju i sami pričaju priču!     
  • #7
    3 3

    postova:1
    turkish @ 8.9.2012. 0:54

    U pravu si... Ono što je Heatr Ledger, glumački izveo u navedenom - Dark Knight. Skinuo je Jack Nicholson-ovu interpretaciju, što je u glumca takvog kalibra, izuzetno teško izvesti... Sve u svemu... R.I.P H. L. ....

    Dok s Druge strane, Mislim kako je jasna razlika između Burtton-a I Nolan-a. Nolan Raspolaže sa Buđetom koji je nemjerljiv sa onim kojeg se dodjeljuje Burtton-u. Uzevši u obzir kako sam definitivno veći Burtton-ov fan nego li što sam to Nolan-ov, moram primjetiti kako se za razliku od Burttton-a, Nolan više koncentrira na akcijsko thrilerssku notu, nego li na interpretaciju stripa u film. Tako da mi se gubi jedan vrlo bitan elemnt koji je za filmove takove vrste izuzetno bitan. Tako da ću ipak dati palac gore Burtton-u, zbog dosljednosti u žanru samom, i njegove uvijek prisutne i prepoznatljive stilske mnote koju sadržava svaki njegov film...

    A sada vezano za povaj konkretan većerašnji film: Neka mi netko kaže: da li će itko ikada skinuti Michelle Pffiffer-ovu izvedbu Catwoman... Jer je VELIČANSTVENA...

    Toliko od mene.....t

  • #8
    0 0

    postova:167
    apex @ 8.9.2012. 13:36
    Skinuo je intepretaciju? Možda te nisam najbolje shvatio al hoćeš reć da je kopiro Jack Nicholsona?
  • #9
    1 2

    postova:72
    lizistrata @ 10.9.2012. 13:48

    Najbolji.. Od atmosfere, postave, same glumačke izvedbe, i što je, ili bi barem trebalo biti najvažnije u filmovima baziranima na stripu.. Dosljednosti u samoj interpretaciji.

  • #10
    1 1

    postova:167
    apex @ 10.9.2012. 16:42
    moram priznat da mi je prvi burtonov batman bolji od ovog..
  • #11
    2 0

    postova:7
    samo niks @ 26.9.2012. 23:24

    predobar filmPlazi jezik.....

  • #12
    0 0

    postova:47
    nitko0 @ 22.6.2013. 15:56
    prvi je bolji valjda zbog negativca
  • #13
    2 0

    postova:416
    taurus @ 23.6.2013. 16:05

    Na osnovu sjajnog prvog dijela u ovome je Burton dobio odriješene ruke i stoga smo dobili klasični Burton fest sa dosta bizarnih scena (Catwoman liže Batmana,Penguin grize tipa za nos,Catwoman simulira gutanje ptičice itd)) koje su izazvale dosta kontraverzi i kritika te je WB zbog toga i uskratio Burtonu priliku za kompletiranje trilogije.Lično smatram da je film dobar,ima tu posebnu atmosferu,sniježni Gotham fantastično urađen kao i Batmanovo odijelo,muzika fantastična,nije za svakoga ali definitivno mnogo kvalitetniji od raznoraznih Marvelovih ostvarenja.

  • #14
    2 0

    postova:416
    taurus @ 23.6.2013. 23:39
    Sam Burton je izjavio (moze se pronaci na You Tube-u)da su mu celni ljudi WB-a nakon ovog filma saopstili da zele serijal odvesti u drugom smjeru te mu se zahvalili na suradnji a samim tim je karijeru Batmana okoncao i Keaton koji nije zelio nastaviti bez Burtona.Na adresu WB-a su pristigle mnoge zalbe,prvenstveno roditelja povodom pomenutih scena iz filma sto je u mnogome i doprinijelo da dobijemo Schumaherovu katastrofalnu verziju.Uprkos svemu Batman Returns je pravi klasik i sve ove kontraverze ga dodatno cine uzbudljivim za gledanje.
  • #15
    1 0

    postova:204
    iwax @ 6.9.2013. 13:52

    Deset puta bolji nego Batmen i Robin

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala