Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Djeca

1
  • #1
    0 0

    postova:213
    zac @ 7.1.2012. 21:06

    Napet i nepredvidljiv horrorac, što znači preporuka za gledanje. Dobra karta za strah, vlastita djeca. Tko nema djecu nakon ovog filma će se zapitat dal ih uopće želi imat. Klinci su fakat odlično odigrali uloge.

     

  • #2
    1 0

    postova:1962
    aya @ 6.3.2012. 21:37

    Ajme majko, wtf was that!?

    Uletila na zadnjih 15 minuta i crkla od straha!

    Ljubitelji horroraca - ne propuštajte!

  • #3
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 6.4.2012. 10:05

    Konačno film koji se klasificira kao horror, a da fakat i je horror. Smije se

    Nakon kratkog uvoda film prerasta u jedan napet, atmosferičan, jeziv, uznemirujuć i krvav horror. Glazba je odlično iskorištena te uvelike pridonosi stvaranju creepy atmosfere. Glumci su dobro odradili svoje uloge. Jedini minus bi bila priča koja je dosta nedorečena, ali to i nije previše bitno za dobar horrorac. Da ne dužim preporučam svim ljubiteljima horrora, ali i svima ostalima.

    8/10

  • #4
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 6.4.2012. 11:51

    Konačno film koji se klasificira kao horror, a da fakat i je horror. Smije se

    Nakon kratkog uvoda film prerasta u jedan napet, atmosferičan, jeziv, uznemirujuć i krvav horror. Glazba je odlično iskorištena te uvelike pridonosi stvaranju creepy atmosfere. Glumci su dobro odradili svoje uloge. Jedini minus bi bila priča koja je dosta nedorečena, ali to i nije previše bitno za dobar horrorac. Da ne dužim preporučam svim ljubiteljima horrora, ali i svima ostalima.

    8/10


    crnisokol

    slažem se,odličan horrorSmile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala