Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Osveta

1
  • #1
    1 0

    postova:15
    mcx @ 28.8.2011. 1:26
    Meni jedan od najboljih filmova žanra...
  • #2
    0 0

    postova:1
    jasmina andjelkovic @ 14.1.2013. 12:48

    Jedan od najlepših filmova ..divno.

  • #3
    1 1

    postova:130
    krushka @ 9.6.2013. 16:59

    Glupi rtl cenzuriro je sve scene seksa koje su, za razliku od takvih scena u drugim filmovima tog tipa,  bile prilično realistične i dojmljive te je na taj način "dekapitiran"  i djelomično pretvoren u limunadu na koju smo navikli u prosječnom holivudskom filmu...Najvažnije je da je svaka scena nasilja, ako sam dobro primijetila, ostala netaknuta, kao da to ne vrijeđa, recimo, moje osjećaje, ali ja svejedno ne bih podržala "škare", nego bih jedostavno po potrebi zažmirila  pa ko hoće nek gleda. Zadnji put sam film gledala na hrtu, a to mi je prije par godina bilo prvi put da sam uopće skužila da postoji, isto je išo nekad kasno i niš nije bilo cenzurirano pa sam se ja naivno ponadala  od rtla, kao jedne komercijane televizije, koja je btw nekada prikazivala one kvazierotske filmove, da će film prikazat u cijelosti, međutim kao da nije dovoljno kaj je išo kasno "oni" su ga morali uništit. Badava sam ga sinoć čekala.

    film je inače, naravno u svojoj integralnoj verziji, dobar.

  • #4
    0 0

    postova:24
    noodles @ 9.6.2013. 20:50

    Maestralna M.Stowe.Odlican uradak!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala