Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Šašavi robijaši

1
  • #1
    1 0

    postova:377
    gestapo @ 8.7.2011. 15:19

    Bas sam opet pogledal ovaj  film nakon duuugo vremena i odlucil sam si nabaviti sve njihove zajednicke komedije( Gene Wildera i Richard Pryora) ,stvarno pravi istinski humor od pocetka do kraja!

    Svakako bi preporucil mladoj generaciji da si to pogleda,da vidite sta su prave i kvalitetne komedije,a ne samo kak neko drka kurac u krevetu i bljuje po drugima itd....mogu vam reci da je pravo osvijezenje svako malo pogledati neku old school (ili kak vec) komediju.

    Uvijek cu drzati svoje misljenje da su filmovi koji su snimani do 2000-te  100 puta kvalitetniji,a ovo kasije ahhh (cast rijetkima) !

  • #2
    0 0

    postova:1
    pukovnik @ 29.4.2012. 9:50
    Svaka čast na komentaru. Definitivno, mlađe generacije ovo moraju pogledati, pravi, iskreni, istinski humor, da se čovjek dobro nasmije, a da ne mora gledati nečije povraćanje, da se sve bazira na opsjednutosti seksom. Definitivno, Šašavi Robijaši jedna su od najboljih komedija svih vremena.
  • #3
    0 0

    postova:36
    vampire @ 29.4.2012. 13:04

    jako dobar film.........vrijedi pogledati........svakako preporucujem.......Laughing

    9,5 / 10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala