Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Asovi s Aljaske

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 25.1.2009. 13:44

    Zaista su me uvijek fascinirali filmovi poput ovoga!

    Nije bitno o kojem se sportu radi (košarka, hokej, bejzbol, američki nogomet...), ali Ameri uživaju snimati filmove u kojima nekakav stari iskusni trener u par dana okupi dvadesetak igrača koje sačinjavaju propali sportaši, poluretardirani lokalni redikuli, robijaši, psihijatrijski bolesnici, žene s brkovima, liječeni alkoholičari i svi oni koji s tim sportom imaju bar neku malu poveznicu. Zatim ovi nabrojani razvale ekipu jebeno plaćenih profesionalaca koji su u životnoj formi, a sve to poprate navijanjem mnogobrojne publike i atraktivnim plesom na brzinu sklepane skupine cheerleadersica!

    Koje su poruke ovih filmova? Vaših pet minuta će kad tad doći u životu!? Kolektiv može sve!? Tko jebe profesionalnce!?

    Ponekad mi je žao što nisam rođen u Americi. Pa da mi sve u životu bude ravno... I da uživam u ovakvim filmovima... 

  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 7.3.2011. 12:05
    to ti se zove "american dream"...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala