Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

28 dana kasnije

1
  • #1
    1 0

    postova:144
    imba @ 24.1.2009. 20:10
    izvrstan film, jedan od najboljih horora u zadnjih 10 godina
  • #2
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 24.1.2009. 22:07

    Vrlo dobar horor!

    Zapamtio sam ga po odličnoj poruci i po nekim originalnim scenama poput one u kojoj se jedan od glavnih likova zarazi putem spojnice oka kapljicom krvi s ptičjeg kljuna...

    Sve u svemu, poslastica za ljubitelje horora...

  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.1.2009. 0:33
    Bila bi poslastica da RTL iz nekog čudnog razloga nije odlučio ne pustiti taj film. Iako je svuda bio najavljen. Možda se netko napio u tehnici.
  • #4
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.1.2009. 12:14
    Bila bi poslastica da RTL iz nekog čudnog razloga nije odlučio ne pustiti taj film. Iako je svuda bio najavljen. Možda se netko napio u tehnici.
    gordan

    DA, pročitao sam sadržaj i preporuke, jer teško je danas pogledati dobar horor - uglavnom budu gluposti. Lijepo se pripremio čak i kokice ispekao i na kraju nema filma.

    Već su sve televizije na našem području postale iste po svojoj volji mjenjaju program kako žele, pa smo umjesto dobrog horora imali priliku gledati drogiranu Sandru Bullock.

    Ako ipak film bude na nekoj od TV-a, javite.

  • #5
    0 0

    postova:114
    skype @ 25.1.2009. 15:13

    DA, pročitao sam sadržaj i preporuke, jer teško je danas pogledati dobar horor - uglavnom budu gluposti. Lijepo se pripremio čak i kokice ispekao i na kraju nema filma.

    Već su sve televizije na našem području postale iste po svojoj volji mjenjaju program kako žele, pa smo umjesto dobrog horora imali priliku gledati drogiranu Sandru Bullock.

    Ako ipak film bude na nekoj od TV-a, javite.


    gorlock

    Danas ti je na mini nov@ TV Wink
  • #6
    0 0

    postova:603
    robertini @ 18.11.2016. 20:49

    MUZIKA!!
    Pa fotografija
    pa glumci i ideja... 

  • #7
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.7.2017. 17:43

    Teško je ovo nazvati horor filmom, da nema tog kao nekog virusa bjesnoće bio bi tek običan nasilni akcijski triler.

    Uglavnom nasilje izaziva nasilje, e sad koje je opravdano a koje nije ovisi iz koje perspektive gledamo na to i tko priča priču.

    6/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala