Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U raljama ludila

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 23.5.2011. 11:42

    "intrigantno osmišljen i nadahnuto režiran horor" - slažem se, ali samo prvih, otprilike, pola sata,

     a zatim nesuvisla smjena glupih fantazija i "stvarnosti", samo me uspavalo, a baš sam se veselio filmu.....

  • #2
    0 0

    postova:494
    beno @ 23.5.2011. 12:30
    Nemoj tako. In the Mouth of madness je kultni film i jedan od boljih Carpenterovih. Preporucam svima koji su (ako takvih uopce ima) propustili do sad!
  • #3
    0 0

    postova:19
    ivankult @ 23.5.2011. 13:21
    Film je masterpis bez premca, jedan od jačih Carpenterovih ostvarenja, vrlo pogodan za repetitive viewing. Naravno, nova generacija - današnji klinci, to nikako neće znati cijeniti! Još uvijek strpljivo čekam BluRay verziju.
  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 23.5.2011. 16:45
    Film je masterpis bez premca, jedan od jačih Carpenterovih ostvarenja, vrlo pogodan za repetitive viewing. Naravno, nova generacija - današnji klinci, to nikako neće znati cijeniti! verziju.
    ivankult

    da, baš, LaughingTongue outLaughing
  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 23.5.2011. 18:01
    bearfoot izgleda da su manjini ovdje Laughing  Slažem se sa benom i ivanom, film -- čista petica. A must see što se mene tiče.
  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 23.5.2011. 18:16
    bearfoot izgleda da su manjini ovdje Laughing  Slažem se sa benom i ivanom, film -- čista petica. A must see što se mene tiče.
    mario
    ma ni prvi, a bogme ni zadnji put...Innocent
  • #7
    0 0

    postova:19
    ivankult @ 25.5.2011. 20:22

    Bear, koji je po tvom osobnom izboru, najbolji horor,ili nekoliko njih?

    Udovolji mi. 

  • #8
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.5.2011. 22:24
    @bearfoot - malo upozorenje: Pazi kako odgovaras na ovo pitanje, ovo je za Ivana delikatna tema :)
  • #9
    0 0

    postova:1130
    mario @ 26.5.2011. 0:31

    Ajd Ivane da te čujemo Cool Evo mojih nekoliko, in no particular order. (samo što mi prvo padne na pamet)

    Trick r' Treat

    Shining

    Dog Soldiers

    The Host

    Event Horizon

    In The Mouth Of Madness

    Phantasm serijal

    Re - Animator

    Romerov Living Dead (dio Bannovog Living Dead serijala)

    The Thing

    Suspiria (iako sam ovo gledao ima sto godina)

  • #10
    0 0

    postova:19
    ivankult @ 26.5.2011. 13:41

    Također in no particular order...

    Exorcist

    The Thing

    Ringu

    Kairo

    Kourei

    Dark water (original)

    In the mouth of madness

    Prince of darkness

    + poduža lista azijske produkcije

    itd. 

  • #11
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 26.5.2011. 23:26
    Postujem misljenja, ali vi ste tu uz vrhunske predstavnike zanra nabrojali I neke anonimuse potpuno nepoznate osim pasioniranim ljubiteljima horror-a, I sam Carpenter je imao boljih uradaka koje niste spomenuli... diskusija nece dovesti nikuda... U predmetnom filmu pretrpio sam scene na autocesti, ali kad su pocela djeca sa siljatim zubima...the end
  • #12
    0 0

    postova:494
    beno @ 27.5.2011. 10:00
     U predmetnom filmu pretrpio sam scene na autocesti, ali kad su pocela djeca sa siljatim zubima...the end
    bearfoot
    Ufff, biciklist na autoputu i baba na recepciji... Vrhunski...
  • #13
    0 0

    postova:19
    ivankult @ 27.5.2011. 20:31
    Apsolutno, diskusija je uzalud. Ovo ocigledno nije film za tebe.
  • #14
    0 0

    postova:99
    brix @ 4.7.2011. 20:18

    gledo sam ovaj film prije par dana... i moram reči je ok... onak cijelo vrijeme je nekak misterijozan, neznaš što se zapravo dogadža... to mi je usput i jedna od lošijih stvari, nisam baš skužil kraj...

    a film, dosta je mračan i bolesni... al ništa pretijerano kad se usporedi s današnjim hororcima

     pogledaću ga sigurno još jedanput jer znam da če ga hrtovci reprizirati...pa tak da mal bolje skljuvim priču

    najbolja scena mi je kad onaj glavni lik izađe na ulicu punu zombija i onda ona baba sa sjekirom stane i pogleda ga čudno... to bi je bijelo smiješno :D :D :D :D :D

    a sve u svemu dat ču filmu ocjenu 7.5 - nije mi najbolji ikad al je ok baš dobar za pogledat kad ti je dosadno i na telki nema ništ

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala