Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Junfer u četrdesetoj

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    zabulon @ 26.3.2011. 20:05

    Smradovi iz RTL-a opet bezobzirno cenzuriraju filmove...Upravo su ukinuli scenu jutarnje erekcije iz "Junfera u čedrdesetoj".

    Ahmadinedžad bi se ponosio!

  • #2
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 26.3.2011. 23:18

    ja ne gledam novu i rtl iz više razloga ,a "kasapljenje" filmova je jedan...

    fakat, spolni organi , erekcija i sl., su neprihvatljivi , a ubijanja su prihvatljiva....wtf!!!! pljačkanje i varanje, tuču i pucanje djeca mogu gledati, ali kak se stričeku digao pimpek...bože sačuvaj, pa da imaju traume....

    ne gledati rtl i novu, to je recept...

  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 27.3.2011. 1:51
    meni je komedija super i dobro se mores nasmijati!!
  • #4
    1 1

    postova:560
    crnisokol @ 11.9.2011. 10:12
    očekivao sam više od ove komedije, koja na kraju ima samo par dobrih štoseva...a Carellu bi trebali davati samo sporedne uloge, film s njim u glavnoj ulozi jednostavno ne funkcionira...
  • #5
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 11.9.2011. 10:36

    D:You know how I know you're gay?
    C: How?
    D: You like Coldplay.

    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA. so f* true Laughing

  • #6
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 7.11.2017. 9:52
    Odlicna komedija s jos boljim Stevom Carrelom.Ima par glupih scena npr.ona s pederima. 7.6/10
  • #7
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 6.7.2018. 16:23

    Napokon sam i ja pogledala ovaj smiješni film! Sad mi je žao kaj sam ga izbjegavala - očekujući glupe i jeftine fore. Zabavno je, ima svega, a u filmu mi baš smetaju dvije stvari: 1) isforsiran i loše odglumljen lik kojega glumi kolega crnac (to je loša strana američkog "humora") i 2) sladunjava priča prema kraju filma, jer smatram nepotrebnim komediju ovog tipa u kojoj je glavna tema kako nekog povaliti usrat sa kičastim romantičnim klišejima!

    Kad smo kod cenzure; jesu li tada (vezano uz gornje komentare) uz jutarnju erekciju u ovom filmu cenzurirali i gole grudi, lizanje bradavica, masturbaciju u kadi i slično? ... Fakat nemreš vjerovat; u istome danu na telki/na internetu gledam krv iz ratova, krv sa uložaka (plave boje), reklame za afričku šljivu, prvorazredne kurabe (pop-pjevačice), instagram posvuduše, svećenike pedofile i cenzuriranu erekciju u komediji...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala