Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Žikina dinastija 2

1 2
  • #1
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.2.2011. 16:40

    Kad izaberem grupu hrvatske televizije kao najfilm današnjeg dana na svim hrvatskim postajama, odabir portala je Žikina Dinastija 2, i samim tim nam se preporučuje da ga gledamo !?

    Ne mogu jebeno vjerovati da u današnjem danu niti na jednoj TV postaji nema boljeg filma od ovog ????????

    Da bi glupost bila još veća, kad odaberem grupu satelit i kabel - preporuka je Variola Vera ??????????

  • #2
    0 1

    postova:158
    jovil @ 25.2.2011. 19:39

    Kad izaberem grupu hrvatske televizije kao najfilm današnjeg dana na svim hrvatskim postajama, odabir portala je Žikina Dinastija 2, i samim tim nam se preporučuje da ga gledamo !?

    Ne mogu jebeno vjerovati da u današnjem danu niti na jednoj TV postaji nema boljeg filma od ovog ????????

    Da bi glupost bila još veća, kad odaberem grupu satelit i kabel - preporuka je Variola Vera ??????????


    gorlock


    Ponuda jest opskurna, al kritizirat Variolu Veru????

    Film je extra, Šerbedžija jednom riječju briljira, iako nisam neki njegov poštovatelj. 

  • #3
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.2.2011. 19:49


    Ponuda jest opskurna, al kritizirat Variolu Veru????

    Film je extra, Šerbedžija jednom riječju briljira, iako nisam neki njegov poštovatelj. 


    jovil


    Jovil, nisam kritizirao filmove već ponudu koju nam sugeriraju, pa nisu valjda u današnjem danu to najbolji filmovi ?

    Samo RTL među hrvatskim tv postajama ima 2 dobra filma: Smoking i Omen 666, niti jedan nije istaknut na naslovnici u rubrici hrvatske televizije

    A od svih filmova na satelitu i kablovskim tv-postajama među hrpom filmova, opet je na naslovnici izdvojen još jedan jugoslavenski film. 

    Nameće se dojam pristranosti urednika rubrika. 

  • #4
    1 1

    postova:158
    jovil @ 25.2.2011. 20:07


    Jovil, nisam kritizirao filmove već ponudu koju nam sugeriraju, pa nisu valjda u današnjem danu to najbolji filmovi ?

    Samo RTL među hrvatskim tv postajama ima 2 dobra filma: Smoking i Omen 666, niti jedan nije istaknut na naslovnici u rubrici hrvatske televizije

    A od svih filmova na satelitu i kablovskim tv-postajama među hrpom filmova, opet je na naslovnici izdvojen još jedan jugoslavenski film. 

    Nameće se dojam pristranosti urednika rubrika. 


    gorlock

    Čak bi se usudio i kazat, da to forsiranje svjesno radi urednik.

     Poput glazbe i regionalnog mtv-a, možda @gordan želi regionalizirati portalWink

  • #5
    1 1

    postova:114
    skype @ 25.2.2011. 20:39
    Srpska limunada, šestorazredni nabacani humor.
  • #6
    1 1

    postova:20
    tanja @ 25.2.2011. 21:18

    Filmove nitko iz uredništva i šireg ne sugerira ili nameće... Film koji se nađe na "počasnom" mjestu je onaj koji ima najveću ocjenu i prime time emitiranja. Znači - ocjena + vremenski period emitiranja u danu u kojem se prikazuje.

    OK?

    ... a koliko znam, Net TV je uistinu hrvatska Tv kuća Wink

  • #7
    1 0

    postova:211
    bumerang @ 25.2.2011. 21:49
    pa na sestorazredne komedije covjek se moze nasmijat do suza,ali na nase prvorazredne ni plakat. ja neznam niti jednu nasu komediju da sam se nasmijao do suza. ako ko zna radit komedije to su nasi susjedi kakvi bili da bili.
  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.2.2011. 21:59

    ... a koliko znam, Net TV je uistinu hrvatska Tv kuća Wink


    tanja

    To nitko niti ne osporava.
  • #9
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.2.2011. 22:30
    pa na sestorazredne komedije covjek se moze nasmijat do suza,ali na nase prvorazredne ni plakat. ja neznam niti jednu nasu komediju da sam se nasmijao do suza. ako ko zna radit komedije to su nasi susjedi kakvi bili da bili.
    bumerang

    Komedija »Kako je počeo rat na mom otoku« redatelja Vinka Brešana iz 1996. godine proglašena je najboljim hrvatskim filmom devedesetih.
  • #10
    1 1

    postova:158
    jovil @ 26.2.2011. 1:25

    Komedija »Kako je počeo rat na mom otoku« redatelja Vinka Brešana iz 1996. godine proglašena je najboljim hrvatskim filmom devedesetih.
    gorlock

    Svaka država ima svoje osebujnosti, pa i te primitivne srbijanske komedije , koje su s razvitkom kina  u manjim sredinama imale ogromnu gledanost.

    Hrvatska filmska i kazališna osebujnost pretežito je išla k drami i nikad nije preferirala komediju u širokom obujmu, ali je bilo nekih dobrih uradaka, s Dalmacijskom pozornicom pretežito.

    .Dovoljno je pomenuti najbolju seriju svih vremena ne samo Hrvatske, nego i mnogo šire, "kuda idu divlje svinje" iz 1971 scenariste Ive Štivičića(također napisao scenarij kultne bosanske serije "brisani prostor"iz 85 u 4 nastavka  -Kako je samo Joran Gmilić bezobrazno ukrao ovaj naziv u svojoj emisiji na HRT-u i uvrijedio sve vjerne fanove ove serije) i režisera Ivana Hetricha u 10 nastavaka.U crno-bijeloj tehnici s neponovljivom glazbom, s mnoštvom odličnih glumaca predvođenih Fabijanom Šovagovićem, a radnja se događa u okolici Zagreba 1941-44 .Nasilje se svelo na minimum, film je neovisan koliko je to moguće bilo u ono vrijeme, kad je snimljen, al mnogo liberalniji i pošteniji nastup u odnosu na Dvornikove bajkovite Kapelske krijesove(ovdje nije krivac pokojni Boris, jer on je samo glumac) i bila je na ivici zabranjivanja, jer nigdje ni govora u seriji o revoluciji i partizanima kao supermenima i najpoštenijim bićima na planetu.Najviše zahvaljujući angažiranju i javnim istupima potpore Najvećeg Hrvata 20 stoljeća Miroslava Krleže i njegovog utjecaja na tadašnjeg vodećeg hrvatskog političara Bakarića, serija je bila ipak emitirana i za dlaku izbjegla cenzuriranje, al se s velikim žaljenjem mora konstatirati da je doživila vrlo malo repriziranja(skoro nikako), a ta se praksa s velikim žaljenjem nastavila i u zadnjih 20 godina u neovisnoj Hrvatskoj(kakvo blago čuva arhiv HRT-a, a da toga nisu svijesni).

    Složio bi se s Gorlockom da je ovaj Brešanov film najbolji hrvatski film ne samo devedesetih, neg od neovisnosti, po mom mišljenju i odmah se s žalom prisjetim skoro preminulog velikog hrvatskog glumca Pređe Vušovića i  njegove odlične uloge u ovom filmu. 

  • #11
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 26.2.2011. 6:23

    Filmove nitko iz uredništva i šireg ne sugerira ili nameće... Film koji se nađe na "počasnom" mjestu je onaj koji ima najveću ocjenu i prime time emitiranja. Znači - ocjena + vremenski period emitiranja u danu u kojem se prikazuje.

    OK?

    ... a koliko znam, Net TV je uistinu hrvatska Tv kuća Wink


    tanja
    Iskreno govoreći, moglo je i bez ovoga OK s upitnikom!
  • #12
    1 1

    postova:519
    buzdovan @ 26.2.2011. 6:24
    Srpska limunada, šestorazredni nabacani humor.
    Skype

    Slažem se! I nije mu mjesto u "prime timeu"!
  • #13
    1 1

    postova:211
    bumerang @ 26.2.2011. 7:52
    gledajuci filmoljupce stekao sam dojam da imate protiv sestorazrednih filmova uopce,ili da se pojavi neki isto takav iz bangladesa jel mu isto nebi bilo mjesto u udarnom terminu?
  • #14
    1 1

    postova:519
    buzdovan @ 26.2.2011. 16:26
    gledajuci filmoljupce stekao sam dojam da imate protiv sestorazrednih filmova uopce,ili da se pojavi neki isto takav iz bangladesa jel mu isto nebi bilo mjesto u udarnom terminu?
    bumerang


    Ipak nisi ništa shvatio!

    Šestorazredni film iz Bangladeša nije nikad bio, a neće ni biti u udarnom terminu. Srpski hoće, definitivno.

  • #15
    2 0

    postova:211
    bumerang @ 26.2.2011. 18:51
    meni to vaganje po nacionalnoj osnovi nije bitno mada sam se svasta nagledao u ratno vrijeme.Bitan mi je smjeh a sa koje strane nije mi bitno
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala