Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumnja

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.2.2011. 11:27

    Jako dobar film!

    Ponekad se zapitam da li nas genijalci poput Hitchcocka ponekad doslovno zajebavaju svojom genijalnošću!?

    UKOLIKO GA NISTE GLEDALI, NE ČITATI DALJE!  Wink

     Dva sata filma, dva sata slaganja zapleta, dva sata napetosti, dva sata jebeno napete atmosfere, dva sata odlične karakterizacije uloga, dva sata vrhunske glume, dva sata zanimljive radnje, a onda rasplet u petnaestak sekundi! Tri-četiri rečenice i doslovno petnaestak sekundi za kompletan rasplet ove genijalno složene priče.

    Očekivao sam nekakav spektakularni kraj pun preobrata i iznenađenja, a dobio sam kraj poput završetka kakvog niskobudžetnog televizijskog filma. Nisam ubojica, nisam bio tu i tu, ja sam loš čovjek, bla, bla... Par rečenica i HAPPY END.

    Hitchcock je genije!

  • #2
    0 0

    postova:112
    entina @ 13.2.2011. 17:47

    Evo jedne starine koju sam potpuno zaboravila, pa sam je neki dan opet pogledala. Odličan je!  Joan mi je posebno dobra. A kraj je ......pa, jedan od najčudnijih ikad.

    Sva sreća da sam ga pogledala prije nego sam pročitala Buzdovanov komentar :D

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 13.2.2011. 19:16

    Evo jedne starine koju sam potpuno zaboravila, pa sam je neki dan opet pogledala. Odličan je!  Joan mi je posebno dobra. A kraj je ......pa, jedan od najčudnijih ikad.

    Sva sreća da sam ga pogledala prije nego sam pročitala Buzdovanov komentar :D


    entina

    Je, priznajem, ispao sam poprilično glup!

    Budem stavio upozorenje na komentar.  Innocent

  • #4
    0 0

    postova:71
    lily7 @ 26.5.2013. 16:52

    Spoiler alert!

    Kad već pričate o završetku, samo da podijelim nešto što sam saznala tek danas. I meni je malo čudno izgledalo to nenadano sretno razrješenje filma pa sam malo istraživala po netu i saznala da je zapravo film trebao završiti kako glavni lik (Grant) ubija svoju suprugu, ali filmski je studio smatrao da je sretan kraj puno komercijalniji pa su Hitchcocka natjerali da ga izmijeni, i on si to nikad poslije nije oprostio...

  • #5
    0 0

    postova:130
    krushka @ 26.5.2013. 17:30

    Lily7, raspršila si moje "sumnje". Nešto sam kao i ja istraživala, al čak nisam ni na wikipediji pročitala kaj piše do kraja, nije mi se dalo.

    Stvarno mi je izgledalo kao da želi ubit jadnu ženu, a onda ipak nije. Mislila sam da je nekako uslijed svog neuspjelog pokušaja, da to učini, ipak kao shvatio da je voli i da je ipak ne želi ubit. Bilo mi je to doduše sumnjivo....

  • #6
    2 0

    postova:711
    gordan @ 26.5.2013. 23:54

    Jebemu, zašto sam se ja mučio s tim "spoiler" gumbom u editoru? Dakle, tekst koji želite označiti kao spoiler označite i onda kliknete na ikonu "stevie wondera" u editoru (to je ovaj smajlić pored navodnika koji se ne smije, s crnim naočalama). I onda dobijete ovo - 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala