Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

2010: Druga odiseja

1
  • #1
    0 0

    postova:112
    entina @ 3.2.2011. 20:54

    Vidi, vidi...još jedna Odiseja :) Hoćemo malo i pod njom ratovati :D Nisam ovo gledala i moram priznat da me ovaj dio odmah odbio "sadržajnom se planu više bavi samom akcijom i rusko-američkim odnosima te je skoro u potpunosti lišena metafizičke i filozofske dimenzije" .

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 3.2.2011. 20:58

    film je bas zakon meni!!

    i film se opce nebavi politikom i hladnim ratom izmedu dvije zemlje ...tipa od sat i pol filma mozda se na hladni rat potrosi max 10 min...tak da nevjerujte sve sto procitate ....film je bas dobar a pogotovo kraj!!

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 3.2.2011. 23:48
    I meni isto! Tongue out
  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 4.2.2011. 0:04
    nisi u pravu entina!!;)....
  • #5
    0 0

    postova:112
    entina @ 4.2.2011. 17:27
    nisi u pravu entina!!;)....
    doom

    this means war!!! buahahaha!! :D
  • #6
    0 0

    postova:99
    brix @ 9.7.2011. 21:17

    gledao sam ga sinoć i dosta je drukćiji od prvog djela... ovaj ima jasnu radnju i likove  i nije onako višeznaćan poput prvog djela... a onda pri kraju skužite da je to sve isto sranje...

     opet neki robot dobije svjest i napravi nešto neobićno, a ima i nekih duhova... flim na neki naćin pokušava razjasnit prvi dio a istovremeno ga održava mistićnim...

     ako ste gledali prvi dio možete slobodno i ovoga... ali ako ga i ne pogledate nečete propustit ništ bitno

    meni je film bio ok, upoćetku djeluje kao običan sf u svemiru, a pri kraju bude zanimljivih stvari.

    i prvi dio mi je bio super, ovaj može proč, a iskreno, sad me zanima i treći nastavak..  he he dobar je ovaj pisac koji je sve ovo napisao morate priznati

    e još jedna zanimljivost - efekti u 2010 su lošiji od efekata u 2001 (majkemi)...

  • #7
    0 0

    postova:47
    nitko0 @ 24.8.2013. 15:20
    prvi je pravi klasik.ovaj film je napravljen u stilu današnjih SF filmova a ne kubrickovom stilu
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala