Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Iz pepela

1
  • #1
    0 0

    postova:150
    manon @ 27.1.2011. 23:05
    Jako dobro i pohvalno od televizije da je na dan sjećanja na holokaust uvrstila film koji nismo do sada gledali. Sa zanimanjem ću ga pogledati i potom ocijeniti. Šteta samo da je tako kasno.Innocent
  • #2
    0 0

    postova:150
    manon @ 28.1.2011. 20:17
    Izgleda da zbog noćnih sati nije bilo previše gledatelja ovoga filma?! Iako vidim da su ga ocjenjivali. Znam neke svoje prijatelje koji su ga ipak gledali bez obzira na kasne sate i bili su vrlo zadovoljni. Film je izuzetno dobar, ne samo zbog dokumentarističke note, već i zbog problemskog tretiranja odnosa u logoru. Šteta da nije bio ranije, a i pitanje je koliko bi mladih ljudi uopće pogledalo taj film i koliko ih uopće interesira prošlost udaljena 65 godina. BRAVO za HT.Smile
  • #3
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 29.1.2011. 10:44

    Dobar film s odličnom glavnom ulogom

    a čuj meni je termin bio dobar..možda kojih pola sata ranije bi mi bolje 'pasalo', al nećemo sad cjepidlačiti :D

  • #4
    0 0

    postova:1
    darko vidmar @ 1.2.2014. 12:14

    Film je odličan samo malo prekasno.Hvala HRT.(možete ga i ponovit).

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala