Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Na smrtonosnoj zemlji

1
  • #1
    1 1

    postova:666
    doom @ 10.1.2011. 18:16
    STEVO ,STEVO ,STEVO!!!!!!!!!
  • #2
    1 1

    postova:20
    robs @ 19.8.2011. 20:25
    Volim Seagalove filmove, još k tome sa Michaelom Cainom, huh. :)
  • #3
    0 0

    postova:24
    dream @ 21.7.2012. 18:58

    baš zbog toga "sam protiv svih" postaje pomalo naporan....Mršti se

  • #4
    1 4

    postova:3
    geronimo113 @ 20.1.2013. 23:50

    Steven Seagal ne samo da je vrhunski glumac već i odličan režiser, što je i dokazao ovim filmom. Skromno glumačko umijeće nikako mu se ne može pripisati, jer čovik ne samo da se itekako saživi s likom kojeg glumi, već i stvarno živi njegov život. 

    Porijeklom indijanac, ekološki osviješten, borac za pravdu, pravi je primjer kako se triba borit za prava svog naroda te za nezavisnost i slobodu svoje jedine i voljene domovine, te ni u kom slučaju čovik niti je naporan niti je predvidljiv, već je čovik na svom mistu Cool

    Steven Seagal ima izvrsne filmove, a svi koji ga ne vole, ne moraju ga i ne tribaju ga vriđat, nek prvo pogledaju u svoju dušu ako je imaju i pitaju se bi li isto reagirali ka i on u mnogim životnim situacijama, ili bi, naravno, utekli vanka u dortmund i pustili da drugi guraju svoju glavu u boršu umisto njih a da oni se opet kite tuđim lovorikama i dođu na gotovo....

    Mr. Seagal - God Bless U and You Family and Your Mr. President - Barack Husein Obama Cool

  • #5
    1 4

    postova:3
    geronimo113 @ 20.1.2013. 23:51

    Steven Seagal ne samo da je vrhunski glumac već i odličan režiser, što je i dokazao ovim filmom. Skromno glumačko umijeće nikako mu se ne može pripisati, jer čovik ne samo da se itekako saživi s likom kojeg glumi, već i stvarno živi njegov život. 

    Porijeklom indijanac, ekološki osviješten, borac za pravdu, pravi je primjer kako se triba borit za prava svog naroda te za nezavisnost i slobodu svoje jedine i voljene domovine, te ni u kom slučaju čovik niti je naporan niti je predvidljiv, već je čovik na svom mistu Cool

    Steven Seagal ima izvrsne filmove, a svi koji ga ne vole, ne moraju ga i ne tribaju ga vriđat, nek prvo pogledaju u svoju dušu ako je imaju i pitaju se bi li isto reagirali ka i on u mnogim životnim situacijama, ili bi, naravno, utekli vanka u dortmund i pustili da drugi guraju svoju glavu u boršu umisto njih a da oni se opet kite tuđim lovorikama i dođu na gotovo....

    Mr. Seagal - God Bless U and You Family and Your Mr. President - Barack Husein Obama Cool

  • #6
    1 3

    postova:3
    geronimo113 @ 20.1.2013. 23:54

    Steven Seagal ne samo da je vrhunski glumac već i odličan režiser, što je i dokazao ovim filmom. Skromno glumačko umijeće nikako mu se ne može pripisati, jer čovik ne samo da se itekako saživi s likom kojeg glumi, već i stvarno živi njegov život. 

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.1.2013. 0:08

    @ geronimo

    E jesi ga zavozao! Smije se

    Jel ti to pričaš o Stevenu Seagalu ili liku Tafta iz filma? Ili si ih spojio u jedno? Ili si sanjao?

    Steven Seagal je irsko/židovsko/mongloskog porijekla i Indijance glumi samo u filmovima!

  • #8
    1 1

    postova:41
    borgia @ 21.1.2013. 10:00

    @geronimo, solidno si ga zatrolao.

  • #9
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 24.7.2022. 19:54
    Mislim da Đeri priča o Lorens Olivijeu. Krivo ste ga sfatili
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala