Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

13 duhova

1
  • #1
    1 0

    postova:666
    doom @ 11.12.2010. 13:25

    mislim ovaj lik nema pojma koji ga je ocijenil i ja tvrdim to vec duze vrijeme......

    ja sam ga gledal par puta i imam ga u svojoj kolekciji tak da moja ocijena je dobra 9/10

    ja vam ga toplo preporucujem jer film nemiruje stalno se nesto desava razni obrati i fantasticni duhovi koji su napravljeni zastrasujuce......

    ovo sam iskopiral od lika koji zna o cemu govori a ne nas koji ima neke svoje lude ocijene koje nemaju pokrica jer filmsku kritiku treba pisati covjek koji nema predrasude o drugim zanrovima tak ak ovo budes cital nemas pojma i to govorim vec duze vrijeme.........

    Nakon što mu je supruga preminula, Arthur Kriticos (Tony Shalhoub) i njegovo dvoje djece ostaju sami, bez ikoga i ičega, sve dok Arthur od svoga tajanstvenog ujaka Cryusa (F. Murray Abraham) ne naslijedi neobičnu kuću izgrađenu gotovo isključivo od željeza i stakla.

    Isprva sretni zbog neočekivanog nasljedstva, Kriticosi uskoro shvaćaju kako se unutar kuće skriva nešto zastrašujuće. Jedan po jedan, budi se dvanaest duhova koji počinju terorizirati obitelj. Uz pomoć medija Dennisa Rafkina (Matthew Lillard) i aktivistice Kaline Oretzije (Embeth Davidtz), Arthur i djeca shvaćaju kako su zapravo namamljeni u zamku. Kako bi iz kuće izašli živi, Kriticosi moraju riješiti njenu smrtonosnu zagonetku.

    Nedovoljno razvikan horor „13 duhova" redatelja Stevea Becka zapravo je bez ikakve sumnje jedan od najboljih holivudskih naslova u žanru u tekućem desetljeću, jednako zastrašujući u scenama u kojima se duhovi poigravaju s nevinom obitelji, koliko i zanimljiv i nepredvidljiv u razvoju svoje zagonetne radnje.

    Dodatna kvaliteta filma svakako je i za svoje vrijeme vrhunski dizajn, koji do izražaja najviše dolazi u atraktivnom izgledu kuće u kojoj se radnja odvija. Tony Shalhoub sjajan je kao otac obitelji koja je iz jedne nesreće upala u drugu, dok se u ostatku glumačke ekipe ističe legendarni oskarovac F. Murray Abraham.

    e to je prava strucna objektivna kritika!!!!!

  • #2
    1 2

    postova:256
    manuel robbery @ 15.8.2014. 14:46

    Meni je film sasvim ok

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala