Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U posljednjoj fazi

1
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.12.2010. 15:27

    Evo film za tebe Aya, taman ti i termin odgovara. Wink   

    Naravno svi ljubitelji (ice) Richarda Gere-a, evo filma za vas.

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.12.2010. 18:02

    Ovaj film pokazao je tri bitne činjenice:

    1. Richard Gereu definitivno nije bio potreban u poprilično uspješnoj glumačkoj karijeri. Loš izbor filma i uloge.

    2. Kim Basinger je kurac od ovce što se glume tiče. U ovom je filmu to i potvrdila.

    3. Uma Thurman je odlična glumica. Ni loš film je ne uspije pokvariti.

    Sve u svemu, gledljivo.  Innocent

    P.S. Mislim da je ovo još jedan od filmova čiji prijevod (koji se usput rečeno mijenjao par puta) na hrvatski pokazuje nedokučive dimenzije prevoditeljskih umova...

  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 4.12.2010. 18:24

    Ovaj film pokazao je tri bitne činjenice:

    1. Richard Gereu definitivno nije bio potreban u poprilično uspješnoj glumačkoj karijeri. Loš izbor filma i uloge.

    2. Kim Basinger je kurac od ovce što se glume tiče. U ovom je filmu to i potvrdila.

    3. Uma Thurman je odlična glumica. Ni loš film je ne uspije pokvariti.

    Sve u svemu, gledljivo.  Innocent

    P.S. Mislim da je ovo još jedan od filmova čiji prijevod (koji se usput rečeno mijenjao par puta) na hrvatski pokazuje nedokučive dimenzije prevoditeljskih umova...


    buzdovan

    potpis
  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 4.12.2010. 19:46

    Evo film za tebe Aya, taman ti i termin odgovara. Wink   

    gorlock
    Hvala gorlock, ali gledala sam preko nekoliko puta. Svaka čast Richardu Gereu, ali što je previše, previše je!

  • #5
    0 0

    postova:14
    bergesen @ 28.9.2014. 19:32
    Osrednji psihološki triler snimljen u vrijeme kad su, nakon uspjeha "Jaganjaca", skoro svi htjeli snimiti neki film slične tematike. Samo za velike ljubitelje žanra i/ili glavnih glumaca.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala