Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Misery

1 2 3
  • #31
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 13.1.2024. 14:45

    Kad film nema podijeljene ocjene onda znaš da je rijetko remek djelo. Nema puno takvih filmova.

    Kao što Goonies ostane duboko u srcu svima koji su ga prvi put pogledali u dječjoj dobi, tako Miserx ostaje zauvijek urezan svima koji su ga pogledali (u bilo kojoj dobi) 🥰

  • #32
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.1.2024. 10:08

    Pored ovako dobrih komentara na ovaj film teško je odoljeti i ne pogledati. 

    Ne slažem se da je remek djelo, ali je odličan film, a kada se uzme u obzir vrijeme kada je snimljen i kada film gledate u današnje vrijeme niti ne primjećujete da pripada nekim prošlim vremenima. 

    U sceni kada izlazi iz sobe, pita moj sin, što sada ne uzme mobitel i ne nazove Smije se rekoh, sine nisu tada postojali mobiteli, potom je uslijedila scena sa telefonom. ..

    Uglavnom, da film koji ako niste gledali - obvezna lektira, ako jeste dobro je podsjetiti ga se i ponovo pogledati. 

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala